Еннан
e-mail Друк

Еннан Руслан Євгенович -  кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри

Вища освіта:

магістр права (Одеська національна юридична академія, спеціальність «Правознавство») 2006 р.;

магістр інтелектуальної власності (Київський університет економіки та права, спеціальність «Інтелектуальна власність») 2009 р.

Науковий ступінь: кандидат юридичних наук (дисертація на здобуття наукового ступеня к.ю.н. за темою: «Правове регулювання відносин інтелектуальної власності у Європейському Союзі», спеціальність: 12.00.03 – цивільне право і цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право») 2010 р.

Вчене звання: доцент (доцент по кафедрі права інтелектуальної власності та корпоративного права) 2013 р.

Навчальні курси, що викладаються: «Право інтелектуальної власності», «Порівняльне право інтелектуальної власності», «Правова охорона інтелектуальної власності у мережі Інтернет», «Участь адвоката в захисті прав інтелектуальної власності».

Сфера наукових інтересів (тематика наукових досліджень): право інтелектуальної власності; інноваційне право; інформаційне право; Інтернет-право; правова охорона культурних цінностей.