e-mail Друк

СТАРОДУБОВ
Сергій Вікторович
директор училища

Об'єднане вище професійно-технічне училище сфери послуг національного університету «Одеська юридична академія» - одне з найстаріших в Україні профільних навчальних закладів з багатими історичними та педагогічними традиціями, пройшло шлях від навчально-виробничого комбінату до Вищого професійного училища сфери послуг.

Створене в 1946 році як навчальний комбінат з підготовки фахівців побутового обслуговування населення з числа інвалідів Великої Вітчизняної Війни. Біографія училища - це біографія сотень працівників, які в різний час працювали тут і сорокатисячною армії випускників, які вийшли з цієї колиски: навчально-виробничого комбінату, ПТУ Облпобутуправління, ПТУ № 35, ОВПУ сфери послуг.

У 2002 році наказом Міністерства освіти і науки України №719 училище було реорганізовано в Одеське вище професійне училище сфери послуг, а з листопада 2009 року увійшло до складу Одеської національної юридичної академії як ОВПУ сфери послуг Національного університету «Одеська юридична академія».

З 2016 Перейменовано в Відокремлений підрозділ «Об'єднане вище професійно-технічне училище сфери послуг Національного університету «Одеська юридична академія».

Правила прийому

Об'єднане вище професійно-технічне училище сфери послуг національного університету «Одеська юридична академія» проводить стаціонарне навчання на базі базової  та повної середньої освіти і курсову підготовку.

Термін отримання професії - від 1,5 до 3,5 року.

Навчання на курсах - від 3 до 6 місяців.

Набір на стаціонарне навчання проводиться без вступних іспитів та сертифіката зовнішнього незалежного тестування.

При надходженні необхідно надати наступні документи:
- атестат про середню освіту або свідоцтво за 9 класів;
- медична довідка (форма 086-у і форма 63 про щеплення від дня народження);
- довідка з місця проживання із зазначенням складу сім'ї;
- довідки з місця роботи батьків;
- фотографії кольорові 4 шт. (3х4);
- військовий квиток або приписне свідоцтво (юнакам) (ксерокопія 1,2-ої сторінки));
- ксерокопія паспорта (1,2-а сторінки та прописка) - 6 шт.
- довідка з податкової інспекції про присвоєння ідентифікаційного коду (ксерокопія) - 6 шт.

Випускники ОВПТУ сфери послуг отримують документи державного зразку.

test
Про нас Структура Інститути, факультети, коледжі, училища Відокремлений структурний підрозділ "Об'єднане вище професійно-технічне училище сфери послуг НУ "ОЮА "