Запрошення до участі в IХ Міжнародній науково-практичній конференції з з позитивної психотерапії Н.Пезешкіана

e-mail Друк

Шановні колеги! Запрошуємо Вас до участі у

IХМіжнародній науково-практичній конференції з позитивної психотерапії Н.Пезешкіана

“Життя, конфлікти і любов у транскультуральному світі”

за участі президента Всесвітньої асоціації позитивної та транскультуральної психотерапії, д.мед.наук Хаміда Пезешкіана (Німеччина)

2-4 червня 2017 року, м.Одеса

Місце проведення конференції: Національний університет «Одеська юридична академія».

До участі у конференції запрошуються науковці, практичні психологи, психотерапевти,  педагоги, соціальні та медичні працівники, студенти.

Мета конференції – залучення спеціалістів у сфері позитивної та інших напрямків психотерапії до обговорення та вирішення актуальних задач сучасної психотерапії та практичної психології, розвиток творчої наукової співпраці між колегами.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

Основні тематичні напрями роботи конференції:

- Транскультуральний підхід у психотерапії.

- Психотерапевтична і психологічна допомога в кризах.

- Психотерапевтична просвіта і популяризація психотерапії у суспільстві.

- Методологія і методика наукових досліджень у психотерапії.

- Кооперація методів і шкіл психотерапії.

- Позитивна психотерапія і суспільство: миротворчий потенціал позитивної психотерапії Н.Пезешкіана.

- Позитивна психотерапія як конфлікт-центрований підхід.

- Позитивна психотерапія в освіті, медицині, роботі з персоналом, соціальній роботі, службі надзвичайних ситуацій та інших сферах.

Форми роботи конференції:

2 червня 2017 року - пленарні та секційні доповіді, презентації, круглі столи. 3-4 червня 2017 року - ворк-шопи та майстер-класи досвідчених професіоналів із різних напрямків сучасної психотерапії; майстерні провідних фахівців із позитивної психотерапії в Україні і світі.

Форми участі у конференції:очна (виступ із доповіддю, проведення ворк-шопу чи майстер-класу, публікація тез або ж участь без доповіді й публікації) та заочна (публікація тез).

За матеріалами конференції буде видано збірник тез доповідей.

Порядок реєстрації учасників:

Для реєстрації необхідно заповнити електронну форму заявки на сайті конференції http://positum2017.com.ua та сплатити оргвнесок. Варіанти участі:

- пакет “Заочний” - 200 грн. Реєстрація участі і подання тез — до 15 квітня. У вартість оргвнеску входить: програма та збірник матеріалів конференції, сертифікат участі (надсилаються Новою поштою після конференції за кошти учасника).

- пакет “Пленарний” - 200 грн. Участь без друку тез — реєстрація до 15 травня; участь із друком тез — реєстрація і подання тез  до 15 квітня. У вартість входить: участь у  програмних заходах конференції один день 2 червня, можливість публікації тез (за умови публікаціі тез автор отримує  програму та збірник матеріалів конференції, сертифікат участі).

- пакет “Студенський” (для студентів денної форми навчання) - 400 грн. Реєстрація — до 15 травня. У вартість входить: пакет учасника, перерва на каву, участь у  програмних заходах конференції 2-4 червня, сертифікат.

- пакет “Професійний” - 600 грн. Участь без друку тез і виступу — реєстрація до 15 травня; участь із друком тез і виступом (доповідь або майстер-класс) — реєстрація і подання тез  до 15 квітня. У вартість оргвнеску входить: пакет учасника, збірник матеріалів конференції, сертифікат, перерва на каву, участь у програмних заходах конференції 2-4 червня, а також можливість опублікувати тези, представити власну доповідь чи майстер-клас. Бажаючі представити майстер-клас чи ворк-шоп мають обов'язково подати тези до збірника матеріалів конференції. Оргкомітет залишає за собою право відбору майстер-класів та ворк-шопів.

- реєстрація після 15 травня і на конференції — 800 грн. для всіх категорій учасників. Участь у програмних заходах конференції 3-4 червня для пакету “Пленарний” - 600 грн.

Оплату організаційного внеску можна здійснити накарту Приватбанку 5168 7423 5762 2814  Босько Валентина Іванівна. Після оплати обов'язково надішліть смс із сумою, часом оплати та прізвищем на тел. +38 050 552 79 15. Зберігайте квитанцію!

Проїзд і проживання. Учасники бронюють і cплачують проїзд і проживання самостійно. Інформацію щодо варіантів проживання розміщено на сайті конференції http://positum2017.com.ua

- Обсяг тез: до 5 сторінок. Зміст тез: постановка проблеми; формулювання цілей тез; виклад основного матеріалу; висновки; література.

- Текстовий редактор: MS Word (формат файла doc, rtf). Сторінка: формат А4 (210х297 мм); поля – ліве 3 см, праве 1 см, верхнє 2 см, нижнє 2 см, абзацний відступ - 1,25 см. Текст: шрифт Times New Roman, розмір 14, інтервал 1.

- Прізвище, ім’я автора, науковий ступінь, вчене звання, посада, установа, населений пункт, e-mail, вказуються у правому кутку напівжирним курсивом; назва статті – напівжирними великими літерами посередині тексту.

- Список літератури подається наприкінці тез (шрифт Times New Roman, розмір 12, інтервал 1), посилання на кожне джерело в тексті тез за формою [1, с. 3] обов’язкове.

- Назва файлу повинна мати прізвище та ініціали автора (наприклад, “тези_Назаревич”)

Автор несе відповідальність за достовірність інформації, що міститься в матеріалах. При невідповідності зазначеним вимогам тези до друку не приймаються. Редколегія зберігає за собою право на редагування, скорочення та відхилення матеріалів.

ЗРАЗОК ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ

Назаревич Вікторія,

практичний психолог ДНЗ №20 (м.Полтава)

ВИКОРИСТАННЯ КРОС-КУЛЬТУРНОГО ПІДХОДУ В РОБОТІ З БАТЬКАМИ

Текст тез.

Детальна інформація щодо конференції на сайті: http://positum2017.com.ua

Консультації за тел.: з питань реєстрації — Ольга +38-098-402-80-91, друку матеріалів та проведення майстер-класів  — Людмила +38-066-37-29-444.

До зустрічі у Одесі!