УВАГА КОНКУРС!!!

e-mail Друк

Всім! Всім! Всім!

Студентам, аспірантам, співробітникам і майбутнім нашим студентам!

Хочете, щоб ваше обличчя стало символом Національного університету «Одеська юридична академія»? Тоді поспішайте!

З 1 березня по 1 квітня проводиться конкурс «Обличчя НУ« ОЮА » 2017».

Для того щоб взяти участь в конкурсі, потрібно зробити ряд дуже простих дій: підпишіться на Instagram-аккаунт «НУ« ОЮА », зробіть фотографію з логотипом, символікою або будь-якою згадкою НУ« ОЮА », викладіть її з хештегом #nuouanewface і відзначте на знімку @ nuoua_official.

У першому турі відділ зв'язків з громадськістю відбере кращі фото, і опублікує їх на офіційних сторінках НУ «ОЮА» в соціальних мережах.

Переможці будуть визначені за кількістю лайків на їх фотографії!

10 осіб, чиї фото наберуть найбільшу кількість лайків, стануть НОВИМИ ОСОБАМИ Національного університету «Одеська юридична академія»!

Спеціально для переможців конкурсу буде проведено ряд фотосесій, результати яких протягом року будуть красуватися на всіх друкованих та електронних профорієнтаційних матеріалах, а так само зможуть взяти участь в зйомках нових рекламних роликів Університету!

Абсолютного переможця конкурсу чекають: особиста фотосесія з обраним чином і готовим макіяжем, унікальна можливість стати Персоною місяця Інформаційного бюлетеня НУ «ОЮА» та особисте інтерв'ю в студії телеканалу Репортер!