Тиждень цивільного процесу

Тиждень цивільного процесу

E-mail Печать

 Шановні колеги!

Запрошуємо студентів, аспірантів, вчених прийняти участь у щорічному науково-практичному заході “ТИЖДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ПРОЦЕСУ”. У програмі заходу передбачено наступне:

1й день

18 квітня – Запрошуємо аспірантів, вчених і провідних фахівців в галузі цивільного права і процесу  та суміжних дисциплін взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Інформаційні технології у судочинстві», яка проводиться в рамках заходу «Тиждень цивільного процесу» у Національному університеті «Одеська юридична академія». Інформаційний лист додається.

2й день

19 квітня – Запрошуємо усіх талановитих студентів прийняти участь у фестивалі студентських робіт «Творчий погляд на цивільний процес, як студентський перфоманс». Якщо у Вас є сміливість, креативне бачення сьогодення, здібності та талант, якщо Ви підтримуєте ідею, що тільки у творчому полум’ї за ради ідей свободи, права, справедливості та єдності, можливий подальший розвиток державності та правосуддя, запрошуємо Вас взяти участь у нашому фестивалі. Інформаційний лист додається.

3й день

20 квітня – Якщо у Вас є своє наукове бачення на сучасні проблеми цивільного судочинства, запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі студентських наукових робіт: «Актуальні проблеми цивільного процесу» який відбудеться рамках заходу «Тиждень цивільного процесу» у Національному університеті «Одеська юридична академія». За рішенням журі, сформованому з провідних викладачів кафедри, студенти, які займуть призові місця (І, ІІ, ІІІ), нагороджуються підручниками, виданими викладацьким складом кафедри. За участь у конкурсі всі студенти отримають сертифікати учасників та будуть заохочені при складані іспитів, заліків з дисциплін кафедри. Інформаційний лист додається.   

4й день

21 квітня – Запрошуємо прийняти участь у круглому столі «Судова практика та її значення в цивільному судочинстві». Інформаційний лист додається.

5й день

22 квітня – Закриття. Підведення підсумків.

Сподіваємося на Вашу зацікавленість та активність! З нетерпінням чекаємо нашої зустрічі!

Детальну інформацію дивіться в інформаційних листах. А також дізнавайтеся за телефоном (048) 719 88 19, або пишіть на поштову скриньку Данный адрес e-mail защищен от спам-ботов, Вам необходимо включить Javascript для его просмотра.

Багато подробиць Ви можете дізнатись на нашій сторінці у  Facebook: https://www.facebook.com/civilprocedureONUA/

test
Главная