Запрошення на фестиваль студентських робіт
Помилка
  • [sigplus] Critical error: Image gallery folder 2017_03_02 is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

• JFolder::files: Шлях не є папкою:
Повідомлення
  • Была обнаружена проблема с Вашей галереей изображений. Пожалуйста, удостоверьтесь, что папка, которую Вы используете в галерее Simple Image Про установлена в правильные теги, существует и содержит действительные файлы изображения. Плагин не мог определить местонахождение папки: images/stories/2017_03_02

Запрошення на фестиваль студентських робіт

e-mail Друк

Шановні талановиті та сміливі студенти!!!!

19 квітня 2017 року у Вас є унікальна можливість проявити талант, запропонувати та виразити своє бачення цивільного процесу в будь-якій творчій формі будь-то вірш, проза, мініатюра тощо.

Конкурс, що проводиться кафедрою цивільного процесу в рамках тижня цивільного процесу, надасть змогу розкрити талант, здібності, спробувати нову форму студентського життя та виразити Свій унікальний погляд на сучасну ситуацію правосуддя в Україні.

Якщо у Вас є сміливість, креативне бачення сьогодення, здібності та талант, якщо Ви підтримуєте ідею, що тільки у творчому полум’ї за ради ідей свободи, права, справедливості та єдності, можливий подальший розвиток державності та правосуддя, запрошуємо Вас взяти участь у такому фестивалі, як «Творчий погляд на цивільний процес, як студентський перформанс».

Умови участі:
До 10 березня 2017 року подати заявку на кафедру цивільного процесу із вказівкою творчого керівника, прізвищем, назвою колективу, формою участі (вірш, мініатюра, пісня тощо);
31 березня 2017 року з’явитися із підготовленим заходом на відбір колективів щодо участі у творчому конкурсі;
7 квітня 2017 року з’явитися на генеральну репетицію творчого конкурсу.

{gallery}2017_03_02{/gallery}