25 березня 2017 року - День відкритих дверей!

e-mail Друк

Шановні Вступники!

Запрошуємо Вас, Ваших друзів, батьків та родичів культурно збагатити своє життя та провести вихідні в чарівній Одесі!!

Національний університет «Одеська юридична академія» запрошує всіх бажаючих на День відкритих дверей, який відбудеться в суботу, 25 березня 2017 року та пропонує 26 березня долучитися до екскурсії містом Одеса!

25 березня на Вас чекає знайомство з Університетом та його структурними підрозділами, спілкування з керівним складом та студентами і пізнавальна екскурсія Національним університетом «Одеська юридична академія».

Завжди бажали дізнатись яким чином отримують відбитки пальців? Лише в кіно бачили як створюються фотороботи? Інколи мріяли побувати на справжньому судовому засіданні? В рамках знайомства з Національним університетом «Одеська юридична академія» ви зможете завітати на відкриті ігрові лекції провідних спеціалістів Університету та отримати безцінний досвід у сфері юриспруденції!

В рамках екскурсії Ви отримаєте унікальну можливість:
- ознайомитись з рукописами 19 та 20 століть, першодруками творів Т.Г. Шевченка та точною копією Пересопницького Євангеліє в Музеї рідкісної книги;
- відвідати Музей історичної бойової зброї;
- перевірити свою влучність у пневматичному тирі Учбового центру спеціальної підготовки;
- завітати до першого в України студентського храму Святої мучениці Татіани;
- завітати до залу судових засідань Університету;
- перевірити свою чесність на поліграфі Університету, аналогів якому в Україні ще не було!

26 березня 2017 року на вас чекає унікальна екскурсія найкращим приморським містом України – мальовничою Одесою! Спеціально розроблена програма екскурсії дозволить вдосталь намилуватися морськими краєвидами та на власні очі побачити центр міста, з його розповідями та історією…

День відкритих дверей - це кращий спосіб дізнатися про умови вступу і навчання в Національному університеті "Одеська юридична академія", про його досягнення та перспективи розвитку.

​​У зв'язку з великою кількістю охочих долучитись до екскурсії містом Одеса та бути поселеними у гуртожиток НУ "ОЮА", для виключення непорозумінь, просимо Вас пройти он-лайн реєстрацію за посиланням​ (​http://vstup.onua.edu.ua/reestracia-dvd​)​​! Дякуємо!

За додатковою інформацією звертайтеся до Приймальної комісії Університету з телефоном: (048) 719-88-00
або за адресою: м. Одеса, вул. Академічна, 2.

Чекаємо на тебе у світі знань!