Стипендії Зальцбурзького Університету для участі у Літній школі за європейського приватного права

e-mail Друк

В рамках реалізації Угоди про співробітництво з Зальцбурзьким Університетом студенти, аспіранти та молоді викладачі Національного університету «Одеська юридична академія» запрошуються до участі у Літній школі за європейського приватного права, яка буде проходитиме з 3 по 15 липня 2017 в м. Зальцбург (Австрія).

Цього року Зальцбурзький Університет знову надає представникам Національного університету «Одеська юридична академія»
3 стипендіїдля участі в літній школі. Кожна стипендія відшкодовує витрати на проживання та реєстраційний внесок за участь у літній школі представників Одеської школи права (для інших учасників літньої школи він становить 400 євро). Всі інші витрати, пов'язані з участю в літній школі (отримання візи, проїзд, харчування), відшкодовуються українськими учасниками самостійно.

Планується, що в літній школі візьмуть участь представники 30 країн. Програма літньої школи передбачає навчальні заходи, екскурсії та вітальну вечерю.

Вимоги для участі в літній школі: обов'язкове володіння англійською мовою і бажано німецькою, французькою або іспанською мовою додатково, досвід участі в міжнародних освітніх проектах, відповідні освітня спеціалізація або напрямок наукових досліджень.

Для участі в конкурсі на отримання стипендії претенденти повинні не пізніше 1 квітня 2017 року подати до відділу міжнародних зв'язків Національного університету «Одеська юридична академія» наступні документи:
1. Резюме англійською мовою.
2. Реєстраційну форму.
3. Документ, що підтверджують рівень володіння іноземною мовою / іноземними мовами.
4. Матеріали, що підтверджують відповідні освітню спеціалізацію або напрямок наукових досліджень (наукові статті, тези конференцій, сертифікати тощо).