Запрошення на участь у навчaльно-професійній програмі «LEAD Programme: Leadership, Education and Development»

Міністерство освіти і науки України інформую про початок прийому заявок на участь у навчaльно-професійній програмі в найкращих інституціях Лондона – LEAD Programme: Leadership, Education and Development.

Протягом 14 днів у Лондоні студенти зможуть:
· відвідати провідні світові компанії: Bloomberg, European Bank for Reconstruction and Development, CitiBank, BlackRock, Financial Times, City Municipality, etc.
· подискутувати з експертами у сферах фінансів, банківництва, урядування, медіа.
· отримати практичні навички та пройти тренінги з лобіювання, презентування та комунікацій, управління проектами, та інші.
· попрацювати над цікавими проектами у європейському форматі.

Кінцевий термін подання заявок на участь у програмі: 31 березня 2017

Подати заявку можна за посиланням: https://www.surveymonkey.co.uk/r/LEADProgramme2017

Більша детальну інформацію про програму ви можете дізнатися на офіційному веб-сайті: ww.lead.com.ua або у відділі міжнародних зв’язків Національного університету «Одеська юридична академія» (вул. Фонтанська дорога 23, каб. 207).