Попередній план заходів Національного університету «Одеська юридична академія» щодо відзначення року німецької мови в Україні

п/п

Назва заходу Дата проведення Організатори Особа відповідальна за проведення заходу Micцe
проведення
(адреса)
Цільова аудиторія
i орієнтовна кількість
учасників
1.  Банер на сайті НУ «ОЮА» протягом року Відділ міжнародних зв’язків Начальник відділу міжнародних зв’язків к.ю.н., доцент Барський В.Р. НУ «ОЮА»
вул. Академічна, 2
відвідувачі сайту
2. Буклет, студентська онлайн-газета учасників проекту «Викладання юридичних дисциплін німецькою мовою» (спільно з ФЖ) протягом року Кафедра іноземних мов № 2 Завідувач кафедрою, д.філ.наук, професор Петлюченко Н.В. НУ «ОЮА»
студенти, аспіранти, викладачі НУ «ОЮА», лектори проекту
3.  Щотижневий "Tutorium" по країнознавству (приблизно 13 занять) протягом року Кафедра іноземних мов № 2 Завідувач кафедрою, д.філ.наук, професор Петлюченко Н.В. НУ «ОЮА»
студенти, аспіранти, викладачі НУ «ОЮА»
4.  Щомісячний перегляд фільмів на німецькій мові на юридичну, історичну, країнознавчу тематику з дискусією протягом року Кафедра іноземних мов № 2 Завідувач кафедрою, д.філ.наук, професор Петлюченко Н.В. НУ «ОЮА»
студенти, аспіранти, викладачі НУ «ОЮА»
5.  Німецький спадок в Одеській області (екскурсії з участю профспілки по колишніх німецьких колоніях за вибором: Лиманське (Зельц), Рибальське (Кандель), Великодолинське (Гросслібенталь), Новоградівка (Нойбург) та ін.) протягом року Кафедра іноземних мов № 2; профспілка Завідувач кафедрою, д.філ.наук, професор Петлюченко Н.В. НУ «ОЮА»
студенти, аспіранти, викладачі НУ «ОЮА»
6.  Інформація про університети-партнери НУ «ОЮА» в Німеччині, Австрії, Швейцарії, Турції та ін.. План лекційних курсів гостьових лекторів. протягом року Відділ міжнародних зв’язків Начальник відділу міжнародних зв’язків к.ю.н., доцент Барський В.Р. НУ «ОЮА»
студенти, аспіранти, викладачі НУ «ОЮА»
7.  Тематичний куточок «Рік німецької мови в Україні 2017» (книги, відео, підручники, курси лекцій) в бібліотеці/на кафедрі березень Кафедра іноземних мов № 2 Завідувач кафедрою, д.філ.наук, професор Петлюченко Н.В. НУ «ОЮА»
студенти, аспіранти, викладачі НУ «ОЮА» та інших українських ВНЗ
8.  Олімпіда або краєзнавча вікторина серед студентів Quiz: Wie gut kennen Sie Deutschland? березень Кафедра іноземних мов № 2 Завідувач кафедрою, д.філ.наук, професор Петлюченко Н.В. НУ «ОЮА»
студенти, аспіранти, викладачі НУ «ОЮА» та інших українських ВНЗ
9.  Похід в Музей західного та східного мистецтва: в пошуках німецького культурного спадку березень Кафедра іноземних мов № 2 Завідувач кафедрою, д.філ.наук, професор Петлюченко Н.В. НУ «ОЮА»
студенти, аспіранти, викладачі НУ «ОЮА»
10.  Святкування католицької Пасхи (німецький вектор) квітень Кафедра іноземних мов № 2 Завідувач кафедрою, д.філ.наук, професор Петлюченко Н.В. НУ «ОЮА» вул. Піонерська 2 студенти, аспіранти, викладачі НУ «ОЮА»
11.  Конкурс усної німецької мови: читання віршів Гете, Гейне, Шиллера, показ міні-вистав і т. д. квітень Кафедра іноземних мов № 2 Завідувач кафедрою, д.філ.наук, професор Петлюченко Н.В. НУ «ОЮА»
студенти, аспіранти, викладачі НУ «ОЮА»
12.  Конкурс на знання сучасної німецької поезії, музики, кіно, серіалів і т. д. типу брейн-рингу Was? Wo? Wann? квітень Кафедра іноземних мов № 2 Завідувач кафедрою, д.філ.наук, професор Петлюченко Н.В. НУ «ОЮА»
студенти, аспіранти, викладачі НУ «ОЮА»
13.  Міська студентська та аспірантська конференція з портерними доповідями про німецьке право/німецькі ЗМІ/ чи на німецькій мові про свою наукову тему квітень Кафедра іноземних мов № 2 Завідувач кафедрою, д.філ.наук, професор Петлюченко Н.В. НУ «ОЮА»
студенти, аспіранти, викладачі НУ «ОЮА»
14.  Візит німецького посла в рамках свята «Німецька весна в Україні» квітень-травень Відділ міжнародних зв’язків Начальник відділу міжнародних зв’язків к.ю.н., доцент Барський В.Р. НУ «ОЮА»
вул. Академічна, 2
студенти, аспіранти та викладачіНУ «ОЮА» та інших українських та закордонних ВНЗ
15.  Конкурс адвокатської майстерності на немецькій мові:"ForumJungeRechtsanwältinnenund Rechtsanwälte– 111 Gründe, Anwältezuhassen". Приз – поїздка в Німеччину в складі групи травень

Кафедра іноземних мов № 2

Факультет адвокатури

Завідувач кафедрою, д.філ.наук, професор Петлюченко Н.В.;

декан факультету адвокатури доц. Стоянов М. М.

НУ «ОЮА»
студенти, аспіранти, викладачі НУ «ОЮА»
16.  Презентація видання "Німецько-український словник юридичних термінів" травень Кафедра іноземних мов № 2 Завідувач кафедрою, д.філ.наук, професор Петлюченко Н.В. НУ «ОЮА»
студенти, аспіранти, викладачі НУ «ОЮА»
17.  Круглий стіл германістів чи науково-методичний семінар «Німецька мова: лінгво-культурологічний аспект» між НУ «ОЮА» та МГУ червень Кафедра іноземних мов № 2 Завідувач кафедрою, д.філ.наук, професор Петлюченко Н.В. НУ «ОЮА»
аспіранти, викладачі НУ «ОЮА» та МГУ
18.  Німецька літня школа «Стандарти сучасної журналістики» спільно з E.L.D.A, European Leadership&Debate Academy 18-21 липня Відділ міжнародних зв’язків Начальник відділу міжнародних зв’язків к.ю.н., доцент Барський В.Р. НУ «ОЮА»
вул. Академічна, 2
Студенти ФЖ, аспіранти, викладачі НУ «ОЮА»
19.  Студентська навчальна поїздка у вузи Німеччини вересень

Відділ міжнародних зв’язків

Кафедра іноземних мов № 2

Начальник відділу міжнародних зв’язків к.ю.н., доцент Барський В.Р.,

доц. кафедри іноземних мов № 2 Черняєва І. А.

НУ «ОЮА»
Студенти, аспіранти та викладачі
НУ «ОЮА» та інших українських та закордонних ВНЗ
20.  Свято німецької мови для залучення першокурсників до вивчення німецької як основної іноземної мови вересень Кафедра іноземних мов № 2 Завідувач кафедрою, д.філ.наук, професор Петлюченко Н.В. НУ «ОЮА»