e-mail Друк

Вже вкотре студенти факультету журналістики демонструють успіхи на всеукраїнському рівні. Цього року приємні новини принесла Наталя Касяненко – студентка IV курсу, яка отримала перемогу на Всеукраїнському студентському конкурсі наукових робіт з соціальних комунікацій. На розгляд журі юна дослідниця представила розвідку «Золотий перетин у художньо-публіцистичних текстах», яку виконала під керівництвом доктора наук із соціальних комунікацій, професора, декана факультету журналістики Тетяни Кузнєцової.

Бажаємо успіху Наталі у подальших дослідженнях!

test
Новини університету Вітаємо Наталку Касяненко з перемогою на Всеукраїнському конкурсі наукових робіт!