Зустріч керівництва Інституту кримінальної юстиції з працівниками сектору Одеського міського відділу з питань пробації

Зустріч керівництва Інституту кримінальної юстиції з працівниками сектору Одеського міського відділу з питань пробації

e-mail Друк

Сьогодні основною метою пробації є забезпечення безпеки нашого суспільства шляхом виправлення засуджених та запобігання скоєння ними повторних злочинів. Один з найважливіших напрямків в роботі інспекторів пробації – це соціально-виховна робота з підобліковими, яка основана на психолого-педагогічних принципах і методах.

16 березня відбулася робоча зустріч працівників Приморського районного сектору Одеського міського відділу з питань пробації Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції з директором Інституту кримінальної юстиції Національного університету «Одеська юридична академія» Вадимом Миколайовичем Підгородинським та заступником директора Інституту Віктором Ярославовичем Цитряком, в ході якої були обговорені питання співпраці та спільного впровадження в життя Закону України «Про пробацію», що дозволить кардинально змінити вектор роботи з правопорушниками, а також дозволить на досить високому рівні підготувати майбутніх фахівців пробації.

Також працівниками наукової бібліотеки Національного університету «Одеської юридичної академії», яка є однією з кращих вузівських бібліотек України, була проведена для інспекторів пробації та їхніх підоблікових ознайомча екскурсія до читального залу та Музею рідкісної книги. Присутні були ознайомлені з новими технологічними засобами і методами роботи, завдяки яким сьогодні підвищується рівень інформаційної культури та комп’ютерної грамотності як користувачів так і бібліотекарів, допомагає орієнтуватися в мінливому просторі інформації, не боятися новацій і змін. Підобліковому сектору пробації було цікаво дізнатися про запровадження форми роботи book-боксу «Швидка книжкова допомога» та віртуальної довідкової служби.

Зважаючи на те, що в перші тижні березня щорічно в нашій державі проводяться Шевченківські дні, інспектори пробації разом зі своїми підобліковим також відвідали на базі бібліотеки Національного університету Музей рідкісної книги, де зберігаються рідкісні та цінні видання, збираються примірники прижиттєвих публікацій класиків української та зарубіжної юридичної літератури, рідкісні екземпляри з дарчими написами авторів, колекції мініатюрних видань.

 

Новини університету Зустріч керівництва Інституту кримінальної юстиції з працівниками сектору Одеського міського відділу з питань пробації