e-mail Друк

Національний університет «Одеська юридична академія» приєднався до реалізації програми Еразмус + Опція К1 / кредитна мобільність.

В рамках щорічної програми Еразмус + Опція К1 / Кредитна мобільність студентам та аспірантам з різних країн забезпечується можливість проходження семестрового навчання в університетах одної з 33 країн-членів Програми.

Учасник програми кредітної мобільності протягом семестру повинен прослухати в приймаючому університеті за вибором 5-6 навчальних дисциплін в обсязі не менш 28 ECTS.

В результаті вимогливого конкурсу, який пройшов в літку 2016 року, право проходити семестрове навчання в Анатолійському Університеті (Туреччина) отримала аспірантка кафедри кримінального процесу Євгенія Дерменжи.

Анатолійський університет розташований в місті Ескишехир. Він є найбільшим державним турецьким університетом, і четвертим за кількістю студентів в світі. Університет був заснований в 1982 році в результаті злиття: економічного, архітектурно-будівельного, педагогічного та медичного інститутів.

Анатолійський університет має розгалужену систему навчання - від загальноосвітніх шкіл та ПТУ до отримання докторських ступенів. Викладання ведеться турецькою, англійською, німецькою та французькою мовами.

Новини міжнародного співробітництва Національний університет «Одеська юридична академія» приєднався до реалізації програми Еразмус + Опція К1 / кредитна мобільність