e-mail Друк

Національний університет «Одеська юридична академія» приєднався до реалізації програми Еразмус + Опція К1 / кредитна мобільність.

В рамках щорічної програми Еразмус + Опція К1 / Кредитна мобільність студентам та аспірантам з різних країн забезпечується можливість проходження семестрового навчання в університетах одної з 33 країн-членів Програми.

Учасник програми кредітної мобільності протягом семестру повинен прослухати в приймаючому університеті за вибором 5-6 навчальних дисциплін в обсязі не менш 28 ECTS.

В результаті вимогливого конкурсу, який пройшов в літку 2016 року, право проходити семестрове навчання в Анатолійському Університеті (Туреччина) отримала аспірантка кафедри кримінального процесу Євгенія Дерменжи.

Анатолійський університет розташований в місті Ескишехир. Він є найбільшим державним турецьким університетом, і четвертим за кількістю студентів в світі. Університет був заснований в 1982 році в результаті злиття: економічного, архітектурно-будівельного, педагогічного та медичного інститутів.

Анатолійський університет має розгалужену систему навчання - від загальноосвітніх шкіл та ПТУ до отримання докторських ступенів. Викладання ведеться турецькою, англійською, німецькою та французькою мовами.

test
Новини міжнародного співробітництва Національний університет «Одеська юридична академія» приєднався до реалізації програми Еразмус + Опція К1 / кредитна мобільність