Участь науковця Університету в обговоренні питань протидії злочинності

e-mail Друк

17 березня 2017 р. у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання протидії злочинності в сучасних умовах: вітчизняний та зарубіжний досвід», співорганізаторами якої виступили Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ та Національна академія прокуратури України. Доповіді на конференції були присвячені проблематиці сучасних уявлень про сутність злочинності та протидії її проявам, помилування в Україні, міжнародного співробітництва при проведенні оперативних заходів, міжнародного поліцейського співробітництва, сучасним технологіям Інтерполу як інструмента міжнародного правоохоронного співробітництва  та іншим актуальним питанням протидії злочинності. Учасниками конференції були зарубіжні фахівці, наукові працівники, здобувачі вищої освіти, працівники правоохоронних органів, представники громадських організацій.

Національний університет "Одеська юридична академія" представила д.ю.н., доцент, в.о. завідувача кафедри кримінального процесу Ірина Василівна Гловюк, яка у пленарному засіданні виступила із доповіддю на тему: "Актуальні проблеми вдосконалення кримінально-процесуального статусу заявника" та отримала сертифікат учасника конференції.

Примірники обох частин збірника матеріалів конференції будуть передані до Наукової бібліотеки Університету.

Новини університету Участь науковця Університету в обговоренні питань протидії злочинності