Вітаємо Світлану Осауленко з перемогою в рейтингу найуспішніших жінок регіону!

e-mail Друк

Ось уже другий рік поспіль благодійний фонд «Журналісти за демократію» і інформаційне агентство «Одеса-медіа» організовують конкурс 100 успішних жінок регіону, приурочений до Міжнародного жіночого дня. У цьому році в ньому взяло участь 279 конкурсанток з яких експертній раді потрібно вибрати сто найбільш гідних жінок регіону. Учасниці рейтингу були розділені за категоріями: охорона здоров'я, наука та освіта, бізнес, юриспруденція, громадська діяльність, культура і мистецтво, спорт.

Головним призом в категорії «Громадська діяльність» нагороджена голова фракції Української морської партії Сергія Ківалова в Одеській місцевій раді, директор Інституту підготовки професійних суддів Світлана Осауленко. Світлана Вікторівна подякувала колективу Національного університету «Одеська юридична академія», Української морської партії Сергія Ківалова і всіх, хто голосував за неї.

«Безумовно, отримувати нагороди, визнання, грамоти, це приємно. Але що таке успіх і успішність, я насправді не знаю. Просто потрібно працювати, займатися улюбленою справою, бути максимально щирою і відкритою людиною. І все прийде », - ділиться секретом свого успіху Світлана Осауленко.

Від імені всього професорсько-викладацького колективу щиро вітаємо Світлану Вікторівну із заслуженою перемогою в рейтингу успішних жінок нашого регіону, бажаємо їй міцного здоров'я і натхнення для подальшої плідної роботи на благо нашого міста!

test
Новини університету Вітаємо Світлану Осауленко з перемогою в рейтингу найуспішніших жінок регіону!