Запрошуємо на поглиблений курс лекцій «Association Agreement EU – Ukraine»

2017 03 29-1З 11 по 26 травня 2017 року в рамках інноваційного освітнього  проекту «Школа права ЄС», створеного Національним університетом «Одеська юридична академія», відбудеться поглиблений лекційний курс «Association Agreement EU – Ukraine» англійською мовою.

Лекційний курс організовано спільно з Інститутом Європи Цюріхського Університету (Швейцарія).

В якості лекторів запрошені провідні швейцарські експерти в галузі європейського права та європейської інтеграції - директор Інституту Європи професор Андреас Келлерхальс, а також дослідники Інституту Європи Тобіас Баумгартнер, Антуан Шнег, Йонас Росін та Карина Ребер.

Слухачі курсу надається можливість: поглибити знання в галузі права ЄС та європейської інтеграції, підвищити рівень володіння англійською мовою, сертифікувати отримані знання за методикою провідного європейського університету.

Реєстрація слухачів курсу триватиме до 5 травня 2017 року у відділі міжнародних зв’язків (вул. Фонтанська дорога, 23, каб. 207, тел.: 68-93-23).

Програма лекційного курсу