Вручення сертифікатів слухачам курсу лекцій професора Брюса Леймсідора

e-mail Друк

alt

28 березня 2017 року відбулося вручення сертифікатів слухачам авторського курсу лекцій «Право притулку в Європейському Союзі» професора Брюса Леймсідора (Університет Ка‘Фаскорі, Італія).

Лекції професора Б. Леймсідора проходили з 21 квітня по 28 березня 2017 року і були організовані в рамках освітнього проекту університету «Школа права Європейського Союзу». Слухачами курсу стали понад 25 студентів та аспірантів університету.

У своїх лекціях професор Б. Леймсідор зосередив увагу на особливостях правового регулювання надання притулку в країнах-членах ЄС, а також на аналізі останніх резонансних рішень органів ЄС, спрямованих на регулювання міграційних процесів.

Професор Б. Леймсідор також прочитав оглядову лекцію для студентів інноваційної магістерської програми з міжнародного та європейського права, створеної в рамках реалізації проекту TEMPUS IV «Розробка магістерської програми за європейським і міжнародним правом в Східній Європі – InterEULawEast».

Особливу увагу професор Б. Леймсідор відвіданню Юридичної клініки університету, де він мав можливість ознайомитись з організацією безкоштовної правової допомоги вимушеним переселенцям з числа громадян України та біженцям з числа іноземних громадян.

Під час перебування в Одесі професор Б. Леймсідор взяв участь в якості члена журі у ІХ Конкурс "Іноземні мови та юридична кар’єра". Під час оцінювання конкурсантів він підкреслив що вражений тим , що студенти Національного університету «Одеська юридична академія» володіють на високому рівні не тільки англійською мовами, але іншими іноземними мовами.

По завершенню візиту до університету професор Б. Леймсідор висловив бажання прочитати курс лекцій ще раз в нашому університеті в 2018 році.

Професор Б. Леймсідор визнаний міжнародний експерт з більш ніж 40 річним стажем роботи в сфері міграційного менеджменту в міжнародних урядових та неурядових організаціях, міграційних органах м. Венеція.

Курс лекцій професора Б. Леймсідора був організований вже другий рік поспіль за сприянням ОДЕСА ТЕМПУС ЦЕНТРА.

Новини університету Вручення сертифікатів слухачам курсу лекцій професора Брюса Леймсідора