e-mail Друк

20 квітня 2017 року на базі Національного університету «Одеська юридична академія» відбувся семінар видавництва Oxford University Press на тему: «Digital literacy: How to help implement technology use in the classroom», організатором якого виступила кафедра іноземних мов № 2.

Консультант Oxford University Press, Юлія Соломенцева детально розповіла про  навчальний курс Navigate,  а саме про впровадження та застосування сучасної методики і технології: Online Practice (Skills & Language Practice), e-book versions, iTools. Матеріал курсу ґрунтується на Oxford 3000 –  лексика підібрана на основі списку найуживаніших в мовленні слів, складеного експертами в галузі лінгвістики.

Учасники семінару активно брали участь і апробували на собі сучасну методику підручників серії Navigate.

Новини університету Семінар Oxford University Press в Національному університеті «Одеська юридична академія»