e-mail Друк

14 квітня 2017 відбулося вручення сертифікатів слухачам навчального курсу англійською мовою «Судове провадження у кримінальних справах» адвоката Яна Сігала (США). Автор курсу – американський адвокат, засновник юридичної фірми Seigellaw, з більш ніж 30 річним стажем.

Заняття американського експерта проходили з 3 по 14 квітня 2017 року. Останні два заняття пройшли в формі моделювання судового процесу. Кожен слухач курсу виступав в одній з ролей: судді, представника захисту чи обвинувачення, присяжних. В рамках імітаційного судового засідання учасники глибше познайомилися з процесуальними тонкощами розгляду кримінальних справ в американських судах. Слухачами курсу стало 25 студентів, аспірантів і молодих викладачів університету.

Також адвокат Ян Сігал виступив з оглядовими лекціями перед студентами Юридичного коледжу в місті Одеса та Інституту інтелектуальної власності і права НУ «ОЮА» в місті Київ.

Відбулася робоча зустріч Президента Національного університету «Одеська юридична академія» академіка Ківалова Сергія Васильовича з Яном Сігалом, під час якої обговорювалося використання методу судового моделювання в підготовці майбутніх юристів в Україні. Зокрема, академік С.В. Ківалов наголосив на важливості залучення до навчального процесу українських і зарубіжних юристів-практиків. У свою чергу Ян Сігал висловив бажання стати членом професорсько-викладацького колективу Національного університету «Одеська юридична академія» pro bono.

Адвокат Ян Сігал відвідав наш ВНЗ вже вдруге в рамках реалізації інноваційного освітнього проекту «Школа американського права», створеного Національним університетом «Одеська юридична академія» за підтримки Центру міжнародних правових досліджень (США, Австрія). Адвокат Ян Сігал, високо оцінюючи досягнення Одеської школи права, висловив готовність провести ще один курс лекцій в наступному навчальному році.

Новини університету Вручення сертифікатів слухачам навчального курсу «Судове провадження у кримінальних справах» американського адвоката Яна Сігала