Факультет підготовки слідчих

Факультет підготовки слідчих

e-mail Друк

Адреса: 65125, м. Одеса, вул. Академічна, 2, каб. 605
Телефон: (048)748-03-31
Сайт:  http://iku.onua.edu.ua
E-mail:    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
ВК: https://vk.com/ips.onua

Графік роботи: Пн. – Пт. 08.30 - 17.00

 

МИТРОФАНОВ
Анатолій Анатолійович
декан факультету
кандидат юридичних наук, доцент

C метою підготовки першокласних слідчих, Міністерство внутрішніх справ України і Національний університет «Одеська юридична академія» уклали договір в 2010 році про створення в складі Інституту кримінальної юстиції (тоді Інституту прокуратури та слідства) факультету підготовки слідчих.

На факультеті готують високопрофесійних фахівців своєї справи. Багаторівнева наукова база дає можливість студентам скористатися електронними ресурсами з необхідною інформацією у вільному доступі. Кваліфікований викладацький склад є не тільки наставниками для наших студентів, а й стають друзями протягом усього навчального періоду.

Для придбання майбутніми співробітниками правоохоронних органів високого рівня теоретичних знань і практичних навичок на факультеті підготовки слідчих створена краща в Україні матеріально-технічна база, в тому числі 25-метровий бойовий тир і 20-метровий пневматичний тир, де студенти на практиці мають можливість освоювати навички користування бойовою зброєю, полігон огляду місця події дозволяє освоїти специфічні навички при здійсненні найбільш поширеного слідчої дії огляду місця події, спеціально обладнаній комп'ютерною технікою аудиторія «автоматизоване робоче місце слідчого», музей криміналістики, музей судово-медичної експертизи.

На сьогоднішній день, ми можемо гордо заявити, що на факультеті обучаються студенти з усіх регіонів України, які стали членами однієї великої родини - Інституту кримінальної юстиції Національного університету «Одеська юридична академія».

Про факультет