e-mail Друк

У м. Кишинів у рамках програми Східного партнерства відбувся міжнародний науково-практичний семінар «Пам’ятати заради майбутнього» під егідою Фонда Конрада Аденауера (Інститут політичної освіти), який зібрав викладачів, науковців вищих навчальних закладів та студентів істориків, міжнародників та політологів з України, Молдови та Румунії.

Політологічне бачення ролі історичної пам’яті, як важливого чинника функціонування політичної системи було репрезентоване студентами Факультету психології, політології та соціології НУ «ОЮА» Бахметьєвим Андрієм, Онищенком Олександром, Вовком Артуром та Місько Віолетою, які під керівництвом к.політ.н., доцента кафедри політичних теорій Кройтора Артема Вікторовича, активно залучились до обговорення питань політичного розвитку, виборчих кампаній, та парламентаризму в Україні та Молдові. Під час обговорення дискусійних питань історичного процесу, запропонували розглядати конструювання історичної пам’яті, крізь призму комунікативних моделей політичної системи та презентували власне бачення шляхів забезпечення стабільності політичного поля. Крім того, взяли участь у семінарі з практичного політичного менеджменту. Концепція, представлена політологами НУ «ОЮА» під час обговорення проблемних питань політичної освіти на семінарі, вигідно відрізнялась від репрезентованого історичного підходу до розуміння ролі історичної пам’яті в процесі модернізації політичної системи.

За результатами роботи науково-практичного семінару учасники з Факультету психології, політології та соціології отримали сертифікати про участь у міжнародному семінарі.

Новини університету Студенти факультету психології, політології та соціології на міжнародному науково-практичному семінарі у м. Кишинів