IV Фото-літературний конкурс "Momento"

e-mail Друк

Щорічний фото-літературний конкурс "Мomento" зібрав як початківців, так і досвідчених поетів та прозаїків в творчій лабораторії факультету журналістики TRoom. Студенти та запрошені гості презентували свої літературні твори разом з фотографіями до них.

За словами модератора Марії Ракович, мета конкурсу полягає в тому, щоб оцінити творчість студентів. Окрім вихованців НУ "ОЮА" конкурс відвідали одеські письменниці Анжела Бантовська, автор збірника повістей та розповідей "Дві хвилини до Щастя", і Євгенія Заславська, автор двох поетичних збірок та член Національної спілки журналістів України. Гості поділились своєю творчістю та дали кілька порад письменникам-початківцям.

Переможця конкурсу обирали учасники і глядачі за допомогою таємного голосування. Перше місце в номінації "Поезія" зайняли А. Ужакова та С. Житницький.

А. Ужакова розповіла про інших учасників: "Почула сьогодні, як можуть писати чоловіки. Рома і Сергій дуже сильні. Напевно, саме через цю силу я більше люблю чоловічі вірші. Я ще раз переконалась в своїх відчуттях".

Євгенія Заславська з гордістю відзначила, що молодь "наступає на п'яти" сучасним поетам і побажала учасникам розвивати свої таланти.

Постійним організатором конкурсу є факультет журналістики, уже чотири роки він відкриває нові таланти академії і знайомить студентів з творчістю одеситів.

Новини університету IV Фото-літературний конкурс "Momento"