"Очима абітурієнта": коротко про те, що таке родина ФЖ

e-mail Друк

Абітурієнтка факультету журналістики, учасниця школи юного журналіста, рекламіста і піарника Anastasia Raymon написала відгук про ФЖ.

"Факультет журналістики НУ« ОЮА »відкриє двері для кожного бажаючого. Тут не« штовхають »мови про те, яка багата історія у університету, про те, що« саме наш факультет є унікальним »з метою залучити велику кількість абітурієнтів.

Прийшовши на цей факультет, Ви зможете дізнатися про його сильні і слабкі сторони, Ви почуєте правду з вуст перших осіб, які чесно йдуть головному принципу обраної професії, не спотворюючи факти. Вам посміхнутися і дадуть відповідь на всі запитання. Адже кожній людині для того, щоб сприйняти будь-яку інформацію, важлива саме подача цієї інформації. Щоб переконатися в написаних мною словах, приходьте сюди, і особисто упевнитися в тому, що тут Ви важливі. Тут вислухають думку кожного і дадуть можливість думкам вільно розташуватися на сторінках зошита. Це місце, де важлива Ваша індивідуальність, а головне - де є можливості її зростання і розвитку. Висококваліфіковані викладачі з року в рік створюють з не обрамлених алмазів найдорожчі діаманти, надаючи ту форму, яка з моменту існування була їм властива і виділяючи особливий блиск. Здавалося б, що все необхідне є. Але варто ще зазначити атмосферу, що панує на факультеті. Всілякі розвиваючі ігри та конкурси і шанс реалізації будь-якої цікавої задумки - це те, що, мабуть, є одним з головних критеріїв професійного зростання. У перерві від пар або ж якихось додаткових занять Вас завжди чекає чашка гарячого чаю або кави і приємне спілкування на будь-яку тему, що цікавить.

І це ще не все, про що можна розповісти. Але все це частини великого пазла, що носить ім'я «факультет журналістики». Пазл не склалося навіть при втрати одного шматочка, і кожна людина, будь-то викладач або студент в повній мірі розуміє це, щодня дотримуючись цього принципу. Ви теж можете стати шматочком цього великого яскравого пазлу. Але при цьому Ви ніколи не відчуєте себе маленьким і незавершеним. Вливаючись в цей колектив, зрозумієте, що саме тут Ви можете стати тим, ким завжди хотіли бути ".

Після таких слів стає дуже тепло на душі, і ти розумієш що все робиш правильно!

Новини університету "Очима абітурієнта": коротко про те, що таке родина ФЖ