e-mail Друк

13 травня 2017 року відбувся X Всеукраїнський брейн-ринг "Знавці Конституції" на кубок президента Національного університету "Одеська юридична академія", який пройшов у рамках "Ювілейного правничого вікенду". У якості організаторів заходу виступило Студентське наукове товариство університету спільно з кафедрою конституційного права. Брейн-ринг проводився на тематику "Конституція України: минуле, сучасне, майбутнє". Цього разу в ньому взяли участь 5 команд, які представляли університети з різних куточків України, а саме: Національний університет "Одеська юридична академія", Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, Київський інститут інтелектуальної власності і права, Міжнародний гуманітарний університет та Херсонський інститут Міжрегіональної академії управління персоналом. Крім того, у якості гостей на брейн-рингу були присутні учні одеських загальноосвітніх шкіл. У складі журі - проректор з наукової роботи Національного університету «Одеська юридична академія», доктор юридичних наук Галина Ульянова, виконуюча обов'язки завідуючої кафедрою конституційного права, доктор юридичних наук Мар'яна Афанасьєва, доцент кафедри конституційного права, кандидат юридичних наук, ведуча Брейн-рингу Олена Олькіна, асистент кафедри конституційного права, кандидат юридичних наук Альберт Езеров, асистент кафедри конституційного права Віта Панасюк.

На офіційному відкритті учасників брейн-рингу привітав президент Національного університету «Одеська юридична академія», академік Сергій Васильович Ківалов:

«Дорогі гості, я дуже радий вітати Вас у сонячній Одесі. Ще вчора було холодно і дощило, але вже сьогодні наше місто зустрічає вас теплою сонячною погодою. Я впевнений, що Вам дуже сподобається в Одесі і ви обов'язково захочете приїхати сюди ще  багато разів. І ми робимо все для того, щоб ви приїжджали до нашого міста як можна частіше - буквально щотижня в нас проводяться різноманітні наукові заходи, на які ми запрошуємо студентів з усієї України. Ну а сьогоднішній захід має особливу важливість, адже він присвячений Основному закону нашої країни, який усі ми повинні  відмінно знати і неухильно виконувати».

Брейн-ринг проводився у 2 тури, всього було розіграно близько 100 конкурсних запитань, кожна команда зіграла по 4 спаринги. За підтримкою дисципліни під час гри стежили досвідчені секунданти - фахівець науково-дослідної частини університету, аспірант кафедри загальнотеоретичної юриспруденції Юрій Батан і студентка 5 курсу факультету міжнародно-правових відносин Юлія Журавель. Крім хороших знань Конституції України для успішної гри потрібна швидка реакція і взаємодія усіх членів команди. У підсумку, вміння зібратися з силами і знаннями в останній момент стає вирішальним на шляху до Кубка. Варто відзначити, що колосальну підтримку командам надали саме вболівальники, які напружено стежили за ходом гри протягом усіх турів. Всі учасники продемонстрували гідний рівень знань Основного закону і злагоджену командну гру, а перемогу здобула команда Національного університету "Одеська юридична академія». Однак, за доброю традицією, заведеною в нашому університеті, команда-переможець віддала свій кубок гостям, команді Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, який посів за підсумками гри почесне друге місце. На завершенні брейн-рингу ніхто не залишився без заохочення - грамотами та цінними подарунками були нагороджені усі команди-учасники. Журі побажало учасникам наснаги, успіхів і наукових досягнень в майбутньому.

Висловлюємо величезну подяку усім командам, які завітали до нашого університету, адже вони стали гідними суперниками і продемонстрували неабияку обізнаність у поставлених запитаннях! І, звичайно, вітаємо нашого переможця! Надзвичайно приємно усвідомлювати, що саме наші студенти проявили неймовірну спритність і знання Конституції України!

Новини університету X Всеукраїнський брейн-ринг "Знавці Конституції України" на кубок президента НУ «ОЮА»