Четвертий випуск Школи Юного Юриста

e-mail Друк

alt13 травня 2017 року відбувся четвертий випуск Школи Юного Юриста! А також була проведена захоплююча лекція за темою «Міжнародне право в сучасних міжнародних відносинах» а провів його кандидат юридичних наук, доцент кафедри міжнародного права та міжнародних відносин Коваль Дмитро Олександрович. Так в рамках нашого заняття діти дізналися про сутність, поняття і функції міжнародного права. Обговорили з учнями основні міжнародні-правові принципи і інші структуроутворюючі елементи системи міжнародного права. У процесі лекційного заняття наш лектор виділяв важливі моменти, висновки, аналізував основні положення.

У цьому навчальному семестрі нашу школу відвідало близько 50 школярів загальноосвітніх шкіл. Ми завжди раді бачити юних слухачів у стінах Національного університету «Одеська юридична академія» В день випуску був присутній директор Школи Юного Юриста, кандидат юридичних наук, доцент кафедри загальнотеоретичної юриспруденції Рязанов Михайло Юрійович. Юним слухачам ми вручили пам'ятні сертифікати, які свідчать що вони пройшли повний курс занять, спрямованих на отримання початкових знань з юриспруденції, а також учні отримали монографії автором якого являеется директор Школи Юного Юриста, кандидат юридичних наук, доцент кафедри загальнотеоретичної юриспруденції Рязанов Михайло Юрійович і звичайно ж вручили кожному випускнику Школи пам'ятні подарунки від Національного університету «Одеська юридична академія» Рязанов Михайло Юрійович від душі привітав наших випускників та подякував за участь у Школі, підкресливши, у наших учнів є бажання продовжувати вдосконалювати свої знання в Школі Юного Юриста, заняття в якій, як кажуть учні , стали для них реалізованою мрією.

C кожним навчальним семестром наших слухачів стає все більше і більше, ми з кожним роком збільшуємо кількість наших занять, робимо їх все більш цікавіше.

Двері Школи Юного Юриста завжди відкриті для кожного охочого! Ми не зупиняємося і вдосконалюємо

За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном

093-55-86-879

А також Ви можете знайти нас у соціальних мережах