ХТО ВОЛОДІЄ ІНФОРМАЦІЄЮ, ТОЙ ВОЛОДІЄ СВІТОМ!

e-mail Друк

факультет журналістики запрошує на навчання!
нова магістерська програма
 «Міжнародна журналістика»

Термін навчання–1,4 роки

Особливі характеристики ОП.

Модель освітньої магістерської програми носить практично орієнтовний характер. Ця програма спрямована на формування спеціалізованих концептуальних знань, комплексних умінь та навичок, необхідних для здійснення професійної діяльності у сфері міжнародної журналістики.

Зміст освітньої програми.

Для вивчення пропонуються дисципліни: «Основи міжнародної журналістики», «Міжнародні відносини і світова політика», «Історія дипломатії», «Міжнародне медіа-право», «Психологія комунікацій в міжнародному контексті», «Сучасний медіапростір Америки / Європи /Азії» (країна за вибором студента), «Кросмедійна журналістика», «Журналістика в умовах конфлікту», «Медіа та глобалізація», «Журналістська майстерня», «Іноземна мова» (за вибором студента) тощо.

Прийом абітурієнтів.Прийом на навчання здійснюється на базі  вищої освіти (спеціалісти, бакалаври будь-якої спеціальності).

Вступні іспити:
- для вступників, які мають ОР бакалавр зі спеціальності «журналістика»:  журналістика (усний іспит), іноземна мова (тестування),
- для вступників, які мають ОР бакалавр з інших спеціальностей: журналістика (усний іспит), іноземна мова (тестування), творчий іспит (есе).

Керівник освітньої програми: доктор наук із соціальних комунікацій, професор, декан факультету журналістики Кузнєцова Тетяна Василівна.

Приєднуйтеся до родини факультету журналістики!

З усіх питань звертайтесь
за телефоном: (048) 719 88 40