З Днем Народження, шановний Мінас Рамзесовіч!

e-mail Друк

9 червня свій День народження святкує професор, Заслужений юрист України, проректор з навчальної роботи Національного університету «Одеська юридична академія» Мінас Рамзесович Аракелян.

Самого моменту початку своєї наукової кар'єри Мінас Рамзесович плідно працював над дослідженням багатьох актуальних питань юридичної науки. На сьогоднішній день він є автором понад 50 наукових публікацій у спеціалізованих вітчизняних і зарубіжних наукових журналах і збірниках, ним написані 2 монографії, ряд підручників, у тому числі і з грифом МОН України, за якими навчалося не одне покоління студентів НУ «ОЮА».

Мінас Аракелян - це приклад людини, якій вдається успішно поєднувати адміністративну роботу на відповідальній посаді з проведенням численних наукових обстежень. Володіючи відмінними організаторськими здібностями, Мінас Рамзесович вже більше 10 років успішно займає посаду проректора університету з навчальної роботи і користується величезною повагою серед колег і студентів. Будучи талановитим педагогом-наставником за час своєї наукової діяльності підготував 10 аспірантів до захисту кандидатських дисертацій.

Від імені всього багатотисячного колективу Національного університету «Одеська юридична академія» щиро вітаємо Мінаса Рамзесовича з Днем народження! Бажаємо міцного здоров'я, творчого натхнення і невичерпного оптимізму! Нехай удача завжди супроводжує Вас у Ваших творчих починаннях!

Новини університету З Днем Народження, шановний Мінас Рамзесовіч!