Факультет журналістики долучився до міжнародного проекту з неформальної освіти

e-mail Друк

Факультет журналістики відчинив свої двері для всіх, хто бажає набути вміння та навички з ефективної комунікації, ораторського мистецтва, фото- та відеозйомки.

Факультет журналістики Національного університету «Одеська юридична академія» разом з ГО «Молодіжний центр ефективних комунікацій» за підтримки Інституту з міжнародного співробітництва німецької асоціації народних університетів (DVVInternational) долучився до реалізації проекту «Відкритий університет». Метою цього проекту є популяризація неформальної освіти дорослих через проведення відкритих семінарів, тренінгів, майстер-класів, літературних кафе.

Перший тренінг з ефективних комунікацій було проведено 30 червня деканом факультету журналістики, професором Тетяною Кузнєцовою. У ньому взяли участь співробітники бібліотек, музеїв, управління культури, журналісти, студенти та громадські діячі.

Протягом липня-жовтня заплановано проведення тренінгів та майстерень з фото- та відеозйомки, літературні читання в парку, фотовиставки біля моря, журналістський батл у літературному музеї, лекції з медіаграмотності, до участі в яких можуть долучитися як абітурієнти і студенти, так і дорослі, у яких є бажання отримати нові знання.

«Відкритий університет» передбачає й підвищення кваліфікації викладачів факультету журналістики, залучення студентів до майстер-класів і тренінгів, які проводить DVVInternational для своїх партнерів. 29-30 червня в одному із тренінгів щодо розвитку громадянських компетенцій, який був проведений у Києві, взяла участь старший викладач кафедри журналістики Лариса Писаренко. Студенти НУ «ОЮА» взяли участь у майстер-класах, які були проведені DVVInternational 20-24 червня у Кишиневі.

Реалізація проектів з міжнародними партнерами є гарною нагодою для успішного забезпечення магістерської програми НУ «ОЮА» «Міжнародна журналістика», набір на яку розпочинається в липні цього року.

Сподіваємося, літо буде знову цікаве та насичене на факультеті журналістики!

Новини університету Факультет журналістики долучився до міжнародного проекту з неформальної освіти