З Днем судового експерта!

e-mail Друк

Сьогодні в нашій країні відзначається День судового експерта. Це досить молоде професійне свято, вперше воно було офіційно встановлене указом Президента України у 2009 році. Однак історія цієї важливої ​​дати сягає своїм корінням у далекий 1913 рік, коли 4 липня був прийнятий Закон про заснування кабінетів науково-судової експертизи. Протягом багатьох років експертна справа у нашому місті розвивалася і удосконалювалася, а створений колись кабінет науково-судової експертизи перетворився на Одеський науково-дослідний інститут судових експертиз, який об'єднує судових експертів з 4 областей України.

Робота судового експерта вельми непроста і завжди дуже відповідальна, адже саме від експертних висновків залежить встановлення істини і відновлення справедливості. Ось чому судові експерти завжди на сторожі правосуддя і в самому центрі розслідування найскладніших справ. Щиро вітаю Вас з професійним святом - Днем судового експерта! Бажаю успіхів у Вашій непростій і одночасно дуже важливій ​​професії!

Щиро Ваш, Сергій Ківалов

Новини університету З Днем судового експерта!