У НУ «ОЮА» відбулось чергове засідання Вченої Ради

e-mail Друк

5 липня 2017 року в Національному університеті «Одеська юридична академія» відбулося чергове засідання Вченої Ради. За традицією його провів президент Національного університету «Одеська юридична академія», академік Сергій Васильович Ківалов. Відкриття засідання було ознаменовано поздоровленням завідувача кафедри прикладної лінгвістики Мирослави Володимирівни Мамич і врученням їй диплома доктора філологічних наук. Також серед членів Вченої Ради пройшло голосування щодо призначення Калітенко Оксани Михайлівни на посаду професора кафедри цивільного права.

Далі проректор з навчальної роботи, професор Мінас Рамзесович Аракелян виступив з доповіддю, в якій підбив підсумки навчального року. Він розповів про показники якості та успішності навчального процесу на факультетах, а також про роботу, проведену за цей рік кафедрами університету та викладацьким колективом. Він зазначив, що річна екзаменаційна сесія в цілому пройшла успішно і організовано. Так, згідно з доповіддю Мінаса Рамзесовича, якісні показники успішності студентів 1 курсу у порівнянні з минулим навчальним роком зросли на 10,5%.

Ще однією важливою темою на порядку денному стала тема проведення вступної кампанії до магістратури Національного університету «Одеська юридична академія». Президент університету Сергій Васильович Ківалов розповів про нові спеціальності, які відкриваються в цьому році в нашому університеті і на які бакалаври права вже зараз можуть подати документи. Також він зауважив, що студенти можуть подавати документи на декілька спеціальностей одночасно і мають право вибору під час вступу.

На завершення засідання проректор з наукової роботи Галина Олексіївна Ульянова оголосила список рекомендованих до вступу в докторантуру Національного університету «Одеська юридична академія», а також назвала їх потенційних наукових консультантів.

Новини університету У НУ «ОЮА» відбулось чергове засідання Вченої Ради