e-mail Друк

Кореспондент телеканалу «Україна» Олександр Махов зустрівся зі студентами, абітурієнтами та викладачами Національного університету «Одеська юридична академія» та розповів про роботу журналіста під час свого відрядження в Антарктиду.

Журналіст Олександр Махов зустрівся з усіма слухачами в творчій майстерні факультету журналістики «TRoom». Він показав свої сюжети унікального проекту «Сьогодні в Антарктиді». Олександр розвінчав міф про професію "перевертач пінгвінів", показав найнебезпечніший морський шлях на планеті - протоку Дрейка, через яку пливуть полярники в Антарктиду, і світанки найхолоднішого континенту в світі.

«Ми знімали в Антарктиді на всілякі види техніки. Брали фотоапарат, камеру, екшн-камеру, а іноді доводилося використовувати і смартфон. Ми привезли 17 годин унікального відео з Антарктиди», - поділився з аудиторією Олександр Махов.

Найбільше слухачам було цікаво дізнатися про життя полярників, погоду на шостому континенті, і, звичайно, ж пінгвінів.

«Ми намагаємося завжди запрошувати на факультет цікавих спікерів. Надалі плануємо продовжувати серію тренінгів від відомих журналістів на факультеті журналістики Національного університету «Одеська юридична академія» », - сказала декан факультету журналістики Тетяна Кузнєцова.

Новини університету Кореспондент каналу «Україна» Олександр Махов на факультеті журналістики розповів про унікальний проект «Сьогодні в Антарктиді»