Інформація для абітурієнтів-іноземців

e-mail Друк

10 причин навчатись в Національному університеті  «Одеська юридична академія»:

1. 165-річні славетні традиції юридичної освіти.
2. Конкурентоспроможні на європейському ринку освітніх послуг ціни навчання.
3. Навчання українською, російською, англійською, німецькою та французькою мовами.
4. Досвідчений професорсько-викладацький склад.
5. Залучення  до навчального процесу провідних українських та іноземних фахівців-практиків.
6. Надсучасні освітня методологія та засоби навчання
7. Сприятливі умови для академічної мобільності.
8. Отримання по завершенню навчання затребувану, перспективну, високооплачувану професію.
9. Сучасні умови навчання, дозвілля та побуту.
10. Можливість пізнати Одесу – місто з унікальною історією та неповторною душею.

Національний університет «Одеська юридична академія» є державним вищим навчальним закладом, підпорядкованим Міністерству освіти і науки України, наділеним відповідною до державної ліцензії правом здійснювати навчання студентів з числа іноземних громадян.

Університет має найвищий в Україні (IV) рівень акредитації.

Національний університет «Одеська юридична академія» здійснює підготовку студентів за спеціальностями: «Правознавство», «Політологія», «Соціологія», «Журналістика», «Інтелектуальна власність», «Консолідована інформація», «Державна служба».

Національний університет «Одеська юридична академія» здійснює підготовку студентів відповідно з системою освіти України, яка включає: курс річної мовної та країнознавчої підготовки для вступу до Університету; навчання за програмою освітньо-кваліфікаційних рівнів «молодший спеціаліст», «бакалавр», «спеціаліст» , «магістр». При Університеті діє аспірантура та докторантура.

Університет володіє матеріальною базою, відповідної європейським стандартам організації навчання, дослідницької роботи, проживання, та дозвілля. Навчальні корпуси та гуртожитки розташовані в приморському районі міста, поблизу міських транспортних магістралей.

Перелік документів, що надаються вступниками-іноземцями, для вступу до Національного університету «Одеська юридична академія»:
- заява;
- паспортний документ в оригіналі та його нотаріально завірений переклад на українську мову;
- документ про народження в оригіналі та його нотаріально завірений переклад на українську мову;
- документ про освіту з перерахуванням вивчених навчальних дисциплін, кількості годин та отриманих по них на іспитах оцінок (балів) в оригіналі і його нотаріально завірений переклад на українську мову;
- особисту анкету встановленого зразка; медичний сертифікат, що підтверджує відсутність медичних протипоказань для проживання в Україні, виданий лікувально-профілактичним закладом України;
- довідку з місця проживання;
- 8 фотокарток розміром 3,5х4,5 см., матові.

Попередню експертизу документів вступників-іноземців здійснює відділ міжнародних зв'язків Національного Університету «Одеська юридична» академія з 1 червня по 25 серпня. За рішенням ректорату університету термін прийому документів може бути продовжений.

Іноземні громадяни зараховуються в студенти Національного університету «Одеська юридична академія» за умови успішного проходження вступного випробування у формі співбесіди.

Вступні випробування проводиться по мірі комплектації груп.

Студенти-іноземці навчаються в Університеті на компенсаційній основі. Вартість навчання залежить від форми навчання.

Студенти-іноземці денної форми навчання розміщуються компактно в гуртожитках поруч з навчальними корпусами Університету, в номерах, обладнаних сучасними меблями, окремою душовою кабіною та туалетом, підключенням до Інтернету. Вартість проживання в гуртожитку не включена у вартість навчання.

Додаткову інформацію про Національному університеті «Одеська юридична академія» можна отримати:

- Проректор з міжнародних зв'язків, професор Туляков В'ячеслав Олексійович
за телефоном (380-482) 719-88-09;