Проректор НУ "ОЮА" Юрій Полянський потрапив в ДТП

e-mail Друк

В результаті дорожньо-транспортної аварії біля повороту на село Андрієво-Зорине Березанського району, що сталася 1 серпня, на жаль, серйозно постраждав і був травмований проректор з навчально-методичної та виховної роботи Національного університету «Одеська юридична академія», кандидат юридичних наук, професор, заслужений юрист України Юрій Полянський. Прибулим на місце трагічної події рятувальникам довелося деблокувати потерпілого з повністю розбитого легкового автомобіля. Юрія Євгеновича швидка доставила до Березанської центральної районної лікарні.

Сьогодні деякі ЗМІ, зокрема інтернет-видання «Откат» (http://otkat.od.ua/v-dtp-pogib-prorektor-nacionalnogo-universiteta-odesskaya-yuridicheskaya-akademiya-foto-video/), поширили недостовірну інформацію про те, що в результаті аварії Юрій Полянський загинув. Хочемо спростувати ці, що не відповідають дійсності, факти. В даний момент Юрій Євгенович знаходиться на лікуванні в лікарні м Одеса, його готують до операції.

Весь колектив НУ «Одеська юридична академія» сподівається на швидке одужання Юрія Євгеновича та повернення в стрій незамінного колеги, організатора і чуйного педагога, а також - бажає сил і терпіння родичам і близьким в процесі його реабілітації.

Новини університету Проректор НУ "ОЮА" Юрій Полянський потрапив в ДТП