З Днем Національної поліції України!

e-mail Друк

Ось уже другий рік поспіль 4 серпня в Україні відзначається День Національної поліціі. Це свято було затверджено Президентом України на честь її виключно важливої ролі у виконанні завдань з охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримці громадської безпеки та порядку. Незважаючи на свій молодий вік, Національна поліція вже в перші роки показала свою ефективність і відданість народу України. Патрульні поліцейські мужньо стоять на захисті правопорядку і безпеки громадян і сумлінно виконують свій професійний обов'язок. Національний університет «Одеська юридична академія» та Міжнародний гуманітарний університет активно співпрацюють з Національною поліцією України в справі підготовки патрульних поліцейських і багато випускників обох університетів вже зараз відстоюють інтереси громадянина і суспільства в її рядах. Завдяки гарному рівню теоретичних знань і відмінною тактичної та фізичної підготовки наші випускники показують високий рівень професіоналізму під час виконання своїх обов'язків на службі в Національній поліції України.

У день Національної поліції України щиро вітаємо з професійним святом усіх тих, хто вибрав цей нелегкий шлях служіння народу! Бажаємо міцного здоров'я, витримки та сил!

Новини університету З Днем Національної поліції України!