e-mail Друк

На сьогоднішній день одним з головних показників успішної діяльності навчального закладу є рівень розвитку міжнародного співробітництва з вузами інших країн і різними міжнародними організаціями. Адже розвинені міжнародні зв'язки - це не тільки престиж і привід гордості для самого вузу, а перш за все додаткові можливості отримання знань і міжнародного досвіду для студентів і вчених університету. Виклики епохи глобалізації проникли в усі без винятку суспільні сфери, в тому числі і в сферу освіти, а тому сучасні молоді люди вибирають своїм місцем навчання ті вузи, які відповідають реаліям сьогодення і надають можливості для всебічного розвитку.

У Національному університеті «Одеська юридична академія» розуміють всю важливість розвитку міжнародного співробітництва для якісної підготовки майбутніх кваліфікованих фахівців - юристів, політологів, соціологів, психологів, журналістів. Вуз є членом Європейської асоціації університетів і має договори про співпрацю з кращими університетами світу, завдяки чому студенти і вчені мають можливість проходити стажування або продовжувати навчання за кордоном. І багато хто дійсно користуються цією можливістю - щорічно близько 2000 студентів, аспірантів і викладачів Одеської Юракадемії виїжджають на навчання або професійне стажування в кращі вузи Європи і США.

Також в рамках двостороннього співробітництва майже щотижня в університет приїжджають закордонні лектори - адвокати, судді, прокурори, дипломати для того, щоб передати студентам і аспірантам передовий зарубіжний досвід в сфері юриспруденції, політології, журналістики, міжнародних відносин. У різний час з офіційними візитами в університет приїжджали Голова Офісу Ради Європи в Україні Мортен Енберг, Президент Парламентської Асамблеї Ради Європи Жан-Клод Міньйон, особистий адвокат Президента США Барака Обами Річард Розенталь, декан юридичного факультету найбільшого в світі Анатолійського університету (Туреччина) професор Айдин Уфук, Надзвичайний і Повноважний посол Щвейцарии в Україні Гійом Шойрер, директор Інституту Європи Університету Цюріха професор Андреас Келлерхальс та інші почесні гості.

Національний університет «Одеська юридична академія» тісно співпрацює з Радою Європи, Венеціанської комісією, ОБСЄ, Європейським Судом з прав людини, різними галузевими міжнародними і міжурядовими організаціями. Завдяки відповідності освітніх програм європейським стандартам, диплом Національного університету «Одеська юридична академія» визнається за кордоном, що відкриває для випускників широкі можливості працевлаштування в міжнародних інституціях та іноземних компаніях.

Всі бажаючі студенти вже з першого курсу можуть відвідувати лекції та семінарські заняття з юридичних дисциплін англійською, німецькою, французькою, італійською та іспанською мовами. Крім лекцій викладачів НУ «ОЮА», студенти також мають можливість відвідувати лекції запрошених викладачів із зарубіжних країн. А в минулому році в університеті заснована інноваційна магістерська програма з міжнародного права та права Європейського Союзу, в рамках якої викладання навчальних дисциплін ведеться повністю англійською мовою. Завдяки хорошим знанням іноземних мов студенти вже з перших років навчання мають можливість брати участь в конференціях, літніх і зимових школах, судових дебатах, які проводяться в Європі та США, а також претендувати на участь у всіляких англомовних стипендіальних і грантових програмах.

Вуз є засновником відразу декількох наукових видань, які включені в міжнародну наукометричну базу IndexCopernicus. Це видання «Юридичний вісник», «Актуальні проблеми філософії і соціології», а також «Одеський лінгвістичний вісник». Всі наукові статті, опубліковані в цих виданнях, індексуються в авторитетної для соціогуманітарних дисциплін наукометричної бази, що не тільки значно підвищує імідж зазначених журналів, а й дає можливість українським ученим приєднатися до світового наукового співтовариства за допомогою збільшення індексу їх цитованості. На сьогоднішній день одним з головних показників успішної діяльності навчального закладу є рівень розвитку міжнародного співробітництва з вузами інших країн і різними міжнародними організаціями. Адже розвинені міжнародні зв'язки - це не тільки престиж і привід гордості для самого вузу, а перш за все додаткові можливості отримання знань і міжнародного досвіду для студентів і вчених університету і за кордоном.

Новини університету Національний університет "Одеська юридична академія" - якісна освіта та міжнародні перспективи