Шановні колеги!

e-mail Друк

2017 08 17-1

Починається набір статей для друку у спецвипуску науково-практичного журналу "Часопис Цивілістики" ("Часопис цивілістики"). Цього разу Спецвипуск «Часопису цивілістики» присвячено ІТ-праву.

Для опублікування статті у 26 номері журналу необхідно надіслати електронною поштою до редакції журналу до 1 жовтня 2017 року  (включно) наступні матеріали:

1) інформацію про автора (прізвище, ім’я, по батькові автора, місце роботи (навчання), контактний телефон, електронна пошта, поштова адреса для відправлення друкованого примірника журналу автору статті);

2) статтю;

3) відскановану/сфотографовану електронну копію підтвердження сплати публікаційного внеску;

4) для осіб, які не мають наукового ступеню, – відскановану рецензію наукового керівника чи рецензію особи, яка має науковий ступінь  (підпис рецензента повинен бути завірений у відділі кадрів установи або печаткою факультету (інституту).

До друку приймаються статті докторів наук, кандидатів наук, молодих науковців (ад’юнктів, аспірантів, здобувачів), а також інших осіб, які мають вищу освіту та займаються науковою діяльністю.

Просимо Вас дотримуватися правил підготовки, комплектації та оформлення рукописів для публікації у Науково-практичному журналі «Часопис цивілістики», що містятся у прикріпленому докуметі до цього листа.

Правила підготовки, комплектації та оформлення рукописів для публікації

Контактна інформація редакції:

Поштова адреса : вул. Академічна, 9, каб. 41 м. Одеса, 65009