Оголошено щорічний конкурс на здобуття стипендій імені Фулбрайта для проведення наукових досліджень у США Fulbright Scholar Program

e-mail Друк

2017 08 29-1

Fulbright Scholar Program уможливлює проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях, архівах тощо від трьох до дев’яти місяців. У конкурсі можуть брати участь представники гуманітарних, суспільних, точних, технічних і природничих дисциплін – кандидати та доктори наук; діячі культури, фахівці з бібліотекарства, журналісти та юристи; дослідники без наукового ступеня з досвідом роботи не менше п’яти років; аспіранти напередодні захисту, які отримають науковий ступінь до початку гранту (1 вересня 2018).

Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни.

Вимоги до кандидатів: мати українське громадянство та проживати в Україні на час проведення конкурсу; вільно володіти англійською мовою на рівні достатньому для професійного спілкування в англомовному науковому середовищі; повернутись в Україну на 2 роки після завершення терміну гранту відповідно до вимог візи J-1, що її отримують учасники програм обмінів.

Умови гранту: щомісячна стипендія; медичне страхування; квиток в обидва боки

Кінцевий термін подання заявок – 15 жовтня 2017 року

Більш детально про програму ви можете дізнатись за посиланням: http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/37/scholar.html