КОНКУРС ПРОЕКТУ АSSOCIATION4U ДЛЯ СТУДЕНТІВ ЖУРНАЛІСТІВ НА КРАЩЕ РОЗ'ЯСНЕННЯ ПОЛОЖЕНЬ І ОСВІТЛЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ВПРОВАДЖЕННЯ УГОДИ ПРО АСОЦІАЦІЮ МІЖ УКРАЇНОЮ ТА ЄС

e-mail Друк

2017 09 07-1

У рамках проекту Європейського Союзу Association4U відкрито конкурс для журналістів на найкраще роз’яснення положень і висвітлення результатів впровадження Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Мета конкурсу:
· підвищити обізнаність суспільства про Угоду про асоціацію/Зону вільної торгівлі між Україною та Європейським Союзом;
· пояснити можливості та виклики, які постають в процесі імплементації Угоди перед українськими державними інститутами, громадянами, неурядовими організаціями та господарюючими суб’єктами;
· популяризувати успішний досвід українських громадян та заохотити до активного використання можливостей, що надаються Угодою про асоціацію;
· сприяти утвердженню європейських цінностей та європейської ідентичності України й українців.

У конкурсі можуть брати участь студенти факультетів журналістики вищих навчальних закладів (очної форми навчання) віком до 25 років.

Інформаційний буклет

Подані на конкурс журналістські матеріали можуть стосуватися будь-яких аспектів європейської інтеграції та впровадження Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

З-поміж матеріалів, надісланих на конкурс, буде визначено переможців та дипломантів номінацій, які будуть запрошені на церемонію нагородження за участю Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України у Києві. Учасники конкурсу зможуть взяти участь у тренінгах та робочих зустрічах для журналістів за участю іноземних та українських експертів. Найкращі матеріали будуть опубліковані на сайті “Главком” (Glavcom.ua), який є інформаційним партнером конкурсу. Переможці конкурсу нагороджуються цінними призами.

Із додатковими запитаннями з поміткою «Журналістський конкурс: питання» прохання звертатись на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Детальна інформація про конкурс розмішена на веб-сторінці проекту Association4U: www.association4u.com.ua