e-mail Друк

2017 09 07a-1

Проект «Розбудова Української незалежності та сталої демократії - Ініціатива Build» (Леавітт Інститут Міжнародного Розвитку, США) запрошує студентів та аспірантів Національного університету «Одеська юридична академія» стати слухачами двосеместрового факультативного англомовного начального курсу «Критичне мислення та адвокатура як фундамент вільного суспільства».

Завдання курсу: створення необхідного середовища студентам правникам для обговорень та співробітництва в сфері громадської освіти, яка є основою для сталої демократії; формування навичок критичного мислення у студентів правових навчальних закладів, які є необхідними для будівництва та розвитку українських демократичних інститутів; формування у студентів правових і слідчих навичок (вміння переконання, аналіз фактів, робота в команді, співробітництво та представництво у суді), які є необхідними для будівництва та розвитку українських демократичних інститутів.

Для вирішення цих завдань в рамках ініціативи BUILD в Україну приїжджають досвідчені американські професіонали-правники, які упродовж 20 короткотривалих навчальних сесій (дивись графік) викладають курс.

Програма курсу Ініціативи BUILD завершується тим, що студенти втілюють на практиці засвоєне на заняттях під час участі в регіональних змаганнях зі змагального судочинства. Переможці регіональних змагань переходять до наступних раундів міжнародних змагань. Ці змагання надають учасникам можливість продемонструвати набуті ними навички проведення перехресного допиту свідків іншої сторони та виступають із заключною промовою, застосовують на практиці елементи, конче необхідні для змагальної системи судочинства.

Афіша проекту

Графік занять

В кінці навчального року на конкурсній основі будуть обрани студенти, які зможуть пройти стажування протягом трьох тижнів в Сполучених Штатах чи Канаді!!! Учасники стажування будуть відібрані на основі багатьох критеріїв, включаючи активність на парах, їхні результати на регіональних та міжнародних змаганнях, володіння англійською мовою, їхнє есе та інтерв’ю.

Детальна інформація про навчальний курс на веб-сторінці проекту: ww.leavittinstitute.org та https://www.facebook.com/JETinitiative

Реєстрація слухачів курсу проходить до 13 вересня 2017 року у відділі міжнародних зв'язків (вул. Фонтанська дорога, 23, каб. 207, тел .: 68-93-23).