День фізичної культури і спорту України в НУ«ОЮА»

День фізичної культури і спорту України в НУ«ОЮА»

e-mail Друк

День фізичної культури і спорту України відзначається в країні щорічно в другу суботу вересня. Його головна мета - залучення населення до занять спортом і фізкультурою, а також - пропаганда активного і здорового способу життя.

Ранок суботи для студентів Національного університету «Одеська юридична академія» та Міжнародного гуманітарного університету видався дуже активним і бадьорим. Всі вони зібралися на території спортивного комлексу МГУ на 8-ій станції Великого Фонтану біля моря, щоб відсвяткувати День фізичної культури і спорту. Стартувало свято з велозаїзду, який є традиційним суботнім заняттям для студентів.

Після велозабіг студенти разом з викладачами і керівництвом ВНЗ провели масове ранкове заняття спортивною аеробікою під енергійну музику на 8-ій станції Великого Фонтану, де розміщується спортивний комплекс Міжнародного гуманітарного університету. Він включає в себе компактно розташовані відкриті майданчики для занять футболом і баскетболом, тенісний корт і майданчик з вуличними тренажерами, закритий спорткомплекс, які забезпечений спеціальним зручним покриттям і трибунами для уболівальників. Разом з викладачами та студентами президент НУ «ОЮА» та МГУ Сергій Ківалов так само взяв участь в спортивній розминці.

Після цього факультети очікували кілька спортивних секцій: футбол, волейбол, теніс. Кожен зміг вибрати те, що йому більше до душі.

Для нас і наших студентів - стало доброю традицією святкування Дня фізичного розвитку та спорту. Одеса - це, без сумніву, спортивний центр України. Молодь із задоволенням вийшла сьогодні тренуватися. Ми провели спільний велозабіг. На сьогоднішній день велоспорт є дуже популярним, і я дуже радий, що наші студенти проявлядют до нього інтерес, кожен раз у нас все більшу кількість учасників. Наші хлопці і викладачі з самого ранку грають на стадіоні в футбол, волейбол та інші види спорту. Я щиро радий і дуже гордий тим, що наші студенти займаються спортом і досягають прекрасних професійних результатів в обраних ними видах спорту. Наші хлопці - завжди перші на всіляких спортивних всеукраїнських чемпіонатах, олімпіадах і конкурсах. Дуже важливо, що керівництво університетів, декани, викладачі разом зі студентами підтримують традиції і щороку організовують такі свята. Я дуже радий, що ми сьогодні всі разом займаємося спортом, покращуючи тим самим своє здоров'я, фізичну форму і настрій.

Хочу зазначити, що розвиває студентський спорт, ми йдемо правильним шляхом, - протягом багатьох років наші студенти показують високі результати в змаганнях з багатьох видів спорту - в колекції нашого університету вже понад 90 медалей наших спортсменів, а студентка Міжнародного гуманітарного університету Анастасія Тодорова показала блискучий результат на Олімпійських Іграх 2016 Ріо-де-Женейро і зараз буквально кожен місяць завойовує все нові спортивні нагороди для Укріани і готується представляти нашу країну на Олімпіаді 202 0 в Токіо.- зазначив Сергій Ківалов.

За словами студентів, День фізкультури і спорту для них - справжнє свято, яке не обмежується одним днем.

Сьогодні відмінний день, прекрасна погода, яка має в своєму розпорядженні до занять спортом. Ми з хлопцями попрацювали на тренажерах, а зараз граємо в футбол. Дуже приємно, що президент нашої академії Сергій Васильович приєднався до нашої гри, а так само ми всі разом взяли участь у ранковій зарядке.- розповідає студент Національного університету «Одеська юридична академія», Ігор.

Спортивна база нашого університету допомагає нам підтримувати себе в хорошій фізичній формі і готується до різних спортивних змагань. На спортивних комплексах МГУ щорічно проходять десятки престижних змагань міжнародного класу, а також проводяться різні інші спортивні заходи. Спасибо большое, за те, що у нас є такі чудові умови як для навчання, так і для фізичного розвитку.- каже студентка МДУ, Ірина.

Варто сказати, що святкування Дня фізичної культури і спорту для студентів Національного університету «Одеська юридична академія» та Міжнародного гуманітарного університету стало вже доброю традицією. У минулому році студенти вузів почали цей день під бадьорить музику з масовою ранкової зарядки на центральній алеї Аркадії. Потім свято продовжилося на 8-й станції Великого Фонтану на стадіоні спорткомплексу МГУ, де пройшла масова зарядка. І з кожним роком традиція відзначати це свято стає все яскравіше і різноманітніше.

Так, в цьому році, святкування Дня фізичної культури і спорту пройшло дуже масштабно, а програма заходів була розписана на цілий тиждень.

Напередодні Дня фізичної культури і спорту на території спортивного комплексу НУ «ОЮА» відбулося спортивне свято «Малі олімпійські ігри», приурочені 20-річчю від дня заснування Одеського юридичного ліцею. Методом жеребкування кожній команді школярів випало представляти різні країни з їх національними видами спорту.

Одеський юридичний ліцей вже багато років співпрацює з Національним університетом «Одеська юридична академія», наші випускники, як правило, надходять саме в цей вуз. В цьому році, ми так само, як і НУ «ОЮА», відзначаємо 20-річчя, а тому вирішили організувати незвичайні змагання з великою кількістю учасників. Цей спортивний комплекс прекрасно підійшов для проведення наших змагань, він сучасний, що не травмонебезпечний, що дуже важливо, адже у нас змагаються діти. У нас залишилися самі позитивні емоції від сьогоднішнього дня! Спасибі керівництву вузу і особисто президенту Сергію Васильовичу Ківалову за надану можливість провести Малі Олімпійські ігри саме тут! - каже Світлана Трапезникова, учитель фізкультури Одеського Юрліцея.

Крім того, протягом цілого тижня факультети Національного університету «Одеська юридична академія» проводили різні змагання, приурочені до Дня спорту.

Так, судово-адміністративний факультет організував традиційні факультетські змагання серед студентів превью курсу «Веселі старти». Першокурсники продемонстрували свою фізичну підготовку і жагу до перемоги.

А серед студентів першого курсу факультету цивільної та господарської юстиції пройшов турнір з футболу, де за перемогу боролися три команди. Чемпіони були нагороджені заслуженим Кубком!

 

Новини університету День фізичної культури і спорту України в НУ«ОЮА»