МІЖНАРОДНИЙ ВІЗИТ ДО КРАКОВА ТА ВІДНЯ

e-mail Друк

Протягом минулого тижня делегація факультету міжнародно-правових відносин у складі декана доцента А. О. Неугоднікова та заступника декана доцента М. Ю. Кацина перебувала в Кракові та Відні на переговорах з керівництвом Академічної асоціації сучасних європейських студій та Інституту європейського права. Приємно відзначити неабиякий інтерес з боку зарубіжних партнерів у співпраці з нашим університетом. Була досягнута домовленість щодо входження викладачів нашого університету до складу робочих груп стосовно підготовки законопроектів для законодавчих інститутів Європейського Союзу. Коло інтересів цих організації охоплює такі питання, як: вироблення спільних конституційних традицій в Європі, світові міграційні процеси, подолання неплатоспроможності європейського бізнесу. Чудовою новиною стала згода на приїзд до нашого університету колишнього віце-президента Європейського парламенту пані Діани Валліс та колишнього очільника Американського інституту права, професора Колумбійського університету Ленса Лібмана. До того ж для студентів факультету міжнародно–правових відносин відкривається можливість для стажування у вищих навчальних закладах Великій Британії, Австрії, Бельгії та Чехії.

Новини університету МІЖНАРОДНИЙ ВІЗИТ ДО КРАКОВА ТА ВІДНЯ