Можливості академічної мобільності для студентів

e-mail Друк

2017 09 25-1

В рамках реалізації двосторонніх угод Національного університету «Одеська юридична академія» з закордонними партнерськими університетами та програми Європейського Союзу ERASMUS+ (Опция К1) українські студенти можуть взяти участь у програмах академічної мобільностіу другому семестрі 2017/2018 навчального року:

1. Навчання протягом семестру 2 студентів на юридичному факультеті Цюріхського Університету, Швейцарія (учасники програми академічної мобільності звільняються від оплати за навчання, витрати пов’язані з проїздом до міста навчання та перебуванням у Швейцарії протягом навчання учасники програми академічної мобільності відшкодовують самостійно).

Вимоги для потенційних учасників програми академічної мобільності: бути студентом не молодше 2 курсу, наявність сертифікату, який підтверджує володіння англійською мовою на рівні не менш B2 згідно Загальноєвропейської Рекомендації з мовної освіти: вивчення, викладання, оцінювання або IELTS 5.5 - 6.5 та TOEFL 87-109.

Заявки на участь у цій програмі академічної мобільності приймаються до 1 жовтня 2017 року.

2. Навчання протягом семестру 2 студентів на юридичному факультеті Університету Миколаса Ромеріса, Литва (учасники програми академічної мобільності звільняються від оплати за навчання, витрати пов’язані з проїздом до міста навчання та перебуванням в Литві протягом навчання учасники програми академічної мобільності відшкодовують самостійно).

Заявки на участь у цій програмі академічної мобільності приймаються до 15 листопада 2017 року.

3. Навчання протягом семестру 2 студентів в Міжнародному університеті "МИТСО", Білорусь (учасники програми академічної мобільності звільняються від оплати за навчання, витрати пов’язані з проїздом до міста навчання та перебуванням в Білорусії протягом навчання учасники програми академічної мобільності відшкодовують самостійно).

Вимоги для потенційних учасників програми академічної мобільності: бути студентом не молодше 2 курсу, вільне володіння російською мовою.

Заявки на участь у цій програмі академічної мобільності приймаються до 20 листопада 2017 року.

4. Навчання протягом семестру 1 студента магістратури факультету міжнародно-правових відносин на юридичному факультеті Загребського Університету, Хорватія (всі витрати пов’язані з навчанням та перебуванням в Хорватії відшкодовуються за рахунок програми ERASMUS +).

Вимоги для потенційних учасників програми академічної мобільності: бути студентом 1 або 2 курсу магістратури, спеціалізація «міжнародне та європейське право»,  наявність сертифікату, який підтверджує володіння англійською мовою на рівні не менш B2 згідно Загальноєвропейської Рекомендації з мовної освіти: вивчення, викладання, оцінювання або IELTS 5.5 - 6.5 та TOEFL 87-109.

Заявки на участь у цій програмі академічної мобільності приймаються до 1 листопада 2017 року.

Більш детальну інформації про програми академічної мобільності ви можете дізнатися у відділі міжнародних зв’язків Національного університету «Одеська юридична академія».