Оксфордський методичний семінар "Encouraging growth mindset in the classroom"

e-mail Друк

Викладачі кафедри іноземних мов №2 доц. Томчаковська Ю.О. та ст. викл. Лесневська К.В. взяли участь у методичному семінарі на тему "Encouraging growth mindset in the classroom", який був організований видавництвом  Oxford University Press для викладачів англійської мови в Україні.

Семінар проводила британський  практикуючий викладач Ушапа Фортеск'ю, яка володіє сертифікатом CELTA і є тренером Оксфордської академії з більш ніж 14-річним досвідом викладання як у Великій Британії, так і за кордоном.

На семінарі особливу увагу було приділено розвитку творчого мислення на заняттях з іноземної мови, методам стимулювання активності і зацікавленості в підвищенні рівня володіння іноземною мовою (англійською) та ін.

Новини університету Оксфордський методичний семінар "Encouraging growth mindset in the classroom"