e-mail Друк

В м. Мінськ, Республіка Білорусь, відбулась XII Міжнародна юридична олімпіада «Молодь за мир», в якій взяли участь студенти та експерти в області міжнародного права з 10 країн: Великобританії, Іспанії, Нідерландів, Франції, Казахстану, Молдови, Вірменії, України, Російської Федерації та Республіки Білорусь.

У знанні міжнародного права брали участь 11 команд студентів та юристів з провідних вузів, серед яких і команда Національного університету «Одеська юридична академія» у складі студентів: Божаткина Єлизавета (5 курс, факультет міжнародно-правових відносин, капітан команди), Петрикеев Дмитро (5 курс , Інститут кримінальної юстиції), Посметний Никита (4 курс, факультет міжнародно-правових відносин).

«Конкурс міжнародного права" Молодь за мир "- це унікальний щорічний проект, який не має аналогів у Східній Європі та СНД, і входить в трійку престижних європейських конкурсів по міжнародному праву. Як зазначає в інтерв'ю капітан команди Божаткина Єлізавета, "учасникам необхідно продемонструвати високі знання в області міжнародного гуманітарного права, міжнародного публічного права та прав людини, а також мати здатність до змін навколишнього середовища. Олімпіада моделює практичні ситуації, що виникають під час збройних конфліктів, що надає прекрасну можливість для студентів покращити свої знання в області міжнародного гуманітарного права».

Також для ознайомлення з культурою та історією Білорусі, поглиблення міжнаціонального діалогу та співпраці для учасників та суддів конкурсу було організовано Вечір національних культур, на якому команди могли презентувати свої країни та навчальні заклади. Олімпіада є неполітичним заходом, збираючим під своєю егідою кращих студентів-юристів зі всього світу.

Кожного року в якості членів журі в Олімпіаді беруть участь провідні закордонні експерти з міжнародного права. Також щорічно Міжнародний університет «МІТСО» проводить цикли відкритих лекцій найдосвідчених спеціалістів з міжнародного права.

Міжнародна юридична олімпіада «Молодь за мир» проводиться як частина глобальної ініціативи Організації Об'єднаних Націй «Академічний Вплив», яка об'єднує інститути вищої освіти з ООН з метою активної підтримки десяти всебічно визнаних принципів, що стосуються прав людини, грамотності, сталого розвитку та вирішення конфліктів.

Основна мета Олімпіади - розповсюдити серед молоді ідеї терпимості та ведення міжкультурного діалогу, демонструвати важливість мирного соціознавства націй.

Можливість участі в даному заході здійснилася завдяки підтримці керівництва Національного університету «Одеська юридична академія», а також фінансовій підтримці відомого британського юриста Л. Блєкмена.

Новини університету Студентська команда Університету успішно виступила на XII Міжнародній юридичній олімпіаді в Мінську