e-mail Друк

В рамках поїздки до Києва студенти факультету психології, політології та соціології зустрілися з президентом МАСПН (Україна) Ярославом Телешуном. Він розповів про перспективи розвитку як самої організації в цілому, так і кожного її учасника, який буде активно займатися науковою діяльністю і брати участь в міжнародних конференціях. Крім того, студенти обговорили план роботи спільноти МАСПН на цей навчальний рік, організацію і проведення конференцій та заходів за участю політологів з Туреччини, Німеччини, Польщі, Литви та інших країн. Кожному присутньому вручили сертифікати про те, що з даного моменту він є членом МАСПН (Україна).

Міжнародна асоціація студентів політичної науки (МАСПН) – найбільше наукове співтовариство, яке активно розвивається і об'єднує політологів і представників суміжних дисциплін (соціологія, психологія, право, економіка) з усього світу. Студенти факультету психології, політології та соціології Національного університету «Одеська юридична академія» активно беруть участь в розвитку Міжнародної Асоціації Студентів Політичної Науки. Вони стають членами даної асоціації, яка об'єднує всіх, кого цікавить наукове вивчення політики, політологічна проблематика, в тому числі і тих, хто працює на перетині політичної науки і суміжних з її «предметними полями» соціальними і природними дисциплінами (психологія, соціологія, економіка, право). Так, в рамках програм МАСПН студенти факультету психології, політології та соціології відвідали Лондон (Великобританія), Неймеген (Нідерланди), Прагу (Чехія), а також такі країни як Греція, Франція, Польща та інші. Партнерами МАСПН на даний момент є ЮНЕСКО і Європейська комісія.

Хотілося б також нагадати про те, що зовсім недавно, 21-22 квітня 2017 року, на базі факультету психології, політології та соціології НУ «ОЮА» був проведений VII Національний конвент МАСПН (Україна), на якому були присутні авторитетні вчені-політологи і студенти не тільки з України, а й з 17-ти ВНЗ зарубіжних країн. Визнані фахівці в різних областях, а також представники Міжнародної Асоціації Студентів Політичної Науки обговорювали питання і проблеми політичної теорії та методології, соціальних відносин, психології, українського політичного процесу, державного управління та публічної політики, політичних технологій, світової політики і міжнародних відносин.

Новини університету Студентів факультету психології, політології та соціології урочисто прийняли в МАСПН (Україна)