Апарат президента НУ «ОЮА»

e-mail Друк

ФЕДОРОВ
ВАЛЕНТИН АНДРІЙОВИЧ
Голова Апарату президента

к.ю.н., доцент

З метою оптимізації діяльності Національного університету «Одеська юридична академія» та підвищення якості надання освітніх послуг у 2017 році було створено Апарат президента НУ «ОЮА», який з моменту заснування очолює к.ю.н., доцент кафедри загальнотеоретичної юриспруденції Валентин Андрійович Федоров. Апарат складається з секретаріату, відділу зв’язків з громадськістю, прес-служби президента університету та інших відділів.

Головним завданням секретаріату є координація документообігу в університеті, забезпечення телефонної комунікації, підготовка документів, проектів, організаційна робота, а також асистування під час проведення офіційних заходів та зустрічей.

Відділ зв’язків з громадськістю – інноваційний структурний підрозділ, діяльність якого спрямована на популяризацію університету в Україні та світі, розробку комунікаційної стратегії, іміджевої політики університету, плану профорієнтаційної роботи. У відділі працюють досвідчені журналісти, фото та кінооператори, діє група  PR та event-менеджерів, які забезпечують висвітлення діяльності університету на офіційному веб-сайті, соціальних мережах, а також на телебаченні та пресі, забезпечують організацію та проведення заходів на базі Національного університету «Одеська юридична академія», взаємодію та координацію внутрішніх структур, роботу із партнерами університету, громадськими організаціями, державними установами, органами центральної влади та місцевого самоврядування.

Прес-служба президента університету включає в себе прес-секретарів, групу моніторингу, аналітичну групу, відділ спічрайтерів та копірайтерів, групу технічної підтримки та акредитації.

Крім того, в структурі апарату президента НУ «ОЮА» функціонують студія монтажу та лабораторія прикладних PR-технологій, яка працює над створенням іміджу університету, а також IT- лабораторія, що займається впровадженням інформаційних технологій в освітній процес. У 2017 році IT- лабораторія розробила перший в Україні мобільний додаток  - гід по університету, який дозволяє оперативно переглянути розклад занять, знайти інформацію про календар заходів, керівний склад, викладачів вишу, знаходження аудиторій та багато іншого. Крім того, в цьому році в університеті з'явився унікальний помічник студента і викладача - електронний чат-бот (автор доцент Іванов Д.А.), який працює в Facebook-месенджері, завдяки якому можна переглядати відеолекції, підготуватися до занять і навіть скласти перездачу в режимі онлайн.

Апарат президента НУ «ОЮА» тісно співпрацює з Юридичною клінікою та з Лабораторією соціологічних та політичних досліджень, створюючи спільними зусиллями багато корисних для нашої країни соціальних проектів.

Створення апарату президента НУ «ОЮА» стало дуже прогресивним кроком на шляху розвитку університету. Вже у перші місяці функціонування апарату помітні позитивні результати його діяльності – розпочато роботу над новим сайтом університету, який переведено на якісно новий рівень, та створенням сайтів структурних підрозділів. В усіх соціальних мережах створено офіційні сторінки. Налагоджено співпрацю з провідними ЗМІ, успішно організовано десятки офіційних всеукраїнських та міжнародних заходів, повністю оновлено профорієнтаційну продукцію університету, розроблено новий бренд-бук, а також вдосконалено ведення профорієнтаційної діяльності. Інформаційна мережа університету на сьогодні охоплює більш ніж двісті сайтів, соціальних мереж, телеканалів, газет, журналів та радіостанцій.

Співробітники апарату президента Національного університету «Одеська юридична академія» не збираються зупинятися на досягнутому, адже попереду ще безліч  чудових ідей та креативних проектів.

Про нас Структура Аппарат президента НУ ОЮА