e-mail Друк

Активом Профспілкового комітету за підтримки керівництва НУ «ОЮА» було організовано благодійний вечір миру на якому всі присутні та жителі найближчих осель стали свідками грандіозного шоу – масового запуску небесних ліхтариків. Захід відбувся в рамках тижня здоров’я НУ «ОЮА» та став феєричним завершенням тижня благодійності. За весь тиждень студентами профспілкового комітету було зібрано 7733 гривень, які були витрачені на придбання всіх необхідних речей для дитячого будинку «Світанок».

«Не можна залишитися байдужим до проблеми сирітства, коли хоча б один раз стикаєшся з цим горем. Допомогти може кожен і не обов’язково для цього мати великі статки. «Людство повинне дати дітям найліпше, що має» — це теза з Конвенції ООН про права дитини. І кожен з нас є частинкою людства, тому найліпше повинне і починатися саме з нас» - коментує голова студентського профбюро НУ «ОЮА» Андрєєва Ілона.

Завітавши до дітлахів, кожен з присутніх відчув тепло в душі. Майбутні юристи самі стали дітьми,бавлячись з вихованцями дитячого будинку. Зустріч розпочалася з вручення подарунків та солодощів та вже навіть дорослі студенти на мить мали змогу відчути тендітність дитячої душі, котра не зіпсована сучасним світом.

На гроші зібрані під час Тижня Здоров'я, нашими студентами було закуплено: мило, зубні пасти, зубні щітки, туалетний папір, коробка миючого засобу для посуду, пральний порошок, мочалки, рукавички, граблі, лопати, віники, мітли, 65 кг яблук, печиво, цукерки, ліків більше ніж на 1500 гривень, соду та борошно.

І це далеко не весь перелік!

Актив профспілкового бюро висловлює Величезну подяку всім хто брав і продовжує брати участь, підтримує фінансово і морально, не шкодує свого часу і сил.

«Ми не змогли поспілкуватись і побачитись з усіма маленькими мешканцями дитячого будинку через  карантин в закладі, але передали їм дуже багато корисних речей, фруктів, засобів гігієни та багато іншого. Адже недарма профкомом були проведені акції на площі 10 квітня і безпосередньо біля головного корпусу НУ «ОЮА», і збираються гроші на все це. Крім цього з'явилося багато бажаючих поїхати з нами і подарувати щось від себе» - ділиться своїми враженнями студентка 3 курсу Інституту кримінальної юстиції Кравець Катерина.

Новини університету Тиждень здоров’я в НУ «ОЮА» завершився феєричною виставою та благодійною поїздкою до дитячого будинку