День юриста в НУ «ОЮА»

e-mail Друк

8 жовтня згідно з Указом Президента України в нашій країні відзначається День Юриста. Напередодні цього свята в актовому залі Національного університету «Одеська юридична академія» відбулося урочисте засідання. На святі були присутні почесні гості університету серед яких: Одеський міський голова Труханов Генадій Леонідович; Начальник Головного територіального управління юстиції в Одеській області Станіщук Микола Васильович; Начальник Державної судової адміністрації Одеської Області Куценко Володимир Дмитрович; голова Одеської обласної організації «Союзу юристів України», заслужений юрист України Серафимів Віталій Антонович, та інші представники правоохоронних органів і судової влади.

Традиційно відкрив свято і першим привітав всіх присутніх президент Національного університету «Одеська юридична академія» Сергій Васильович Ківалов.

Потім з вітальним словом до всіх присутніх звернувся мер Одеси Генадій Труханов. Генадій Леонідович наголосив на винятковій важливості професії юриста і відзначив особливий внесок Національного університету «Одеська юридична академія» у виховання молодої еліти професії. Так само була відзначена особлива роль Юридичної клініки НУ «ОЮА» в реалізації громадської політики міста та значимості її діяльності для всіх верств населення.

В рамках урочистості були представлені до звань «Юрист року Одещини»: ректор Національного університету "Одеська юридична академія", кандидат юридичних наук, професор, Заслужений юрист України Володимир Васильович Завальнюк; завідувач кафедри загальнотеоретичної юриспруденції, доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент Національної академії правових наук України, Заслужений юрист України - Юрій Миколайович Оборотов; доцент кафедри організації судових, правоохоронних органів та адвокатури, доктор юридичних наук - Нана Мізеновна Бакаянова, а також ветерани правоохоронних органів.

На заході був присутній суддя Верховного Суду США, який сьогодні очолює провідну юридичну компанію в Сполучених Штатах Америки і приїхав до нас з курсом лекцій в рамках взаємодії з інститутом Левіта Даніель Бей Гіббонс. Зарубіжний лектор був нагороджений золотою медаллю Національного університету «Одеська юридична академія».

Почесними грамотами Одеської обласної державної адміністрації за вагомий внесок у розвиток юридичної освіти і юридичної науки України нагородили: доктора юридичних наук, проректора з наукової роботи - Галину Олексіївну Ульянову, директора Юридичного коледжу - Сергія Вікторовича Стародубова і кандидата юридичних наук, главу апарату президента НУ «ОЮА», доцента Валентина Андрійовича Федорова.

Крім того Сергій Васильович вручив подяки ряду нотаріусів, які проводили щотижневі безкоштовні юридичні консультації на базі Юридичної клініки НУ «ОЮА» та підвищували рівень правової культури і правової свідомості в суспільстві. За результатами конкурсу стажування в Юридичній клініці нашого університету «Кращим практикуючим факультетом» визнаний факультет міжнародно-правових відносин.

За підвищення престижу юридичної професії в засобах масової інформації, почесною відзнакою НУ «ОЮА» за заслуги 3 ступеня був нагороджений головний редактор суспільно-політичної газети «Слово» - Ігор Володимирович Назаренко.

Також Сергій Ківалов вручив сертифікати учасників міжнародного стажування спільно з Університетом Вашингтона і Лі за курсом запобігання і боротьби з корупцією.

На завершення свята з невеликою концертною програмою для всіх присутніх виступили студенти НУ «ОЮА», які подарували гостям гарний настрій.

Новини університету День юриста в НУ «ОЮА»