На Факультеті адвокатури відкрили Музей історії адвокатури Одещини

e-mail Друк

9 жовтня 2017 року, на факультеті адвокатури пройшло урочисте відкриття музею історії адвокатури, основою для якого стала одна з аудиторій факультету адвокатури.

За відкриттям мали змогу спостерігати всі курси факультету, а спеціально запрошеними гостями, що презентували музей, стали: декан факультету адвокатури Хижняк Є.С., завідуюча кафедри організації судових, правоохоронних органів та адвокатури, адвокат Бакаянова Н.М., голова Ради адвокатів Одеси – Бронз Й.Л.

Після урочистого відкриття пройшов круглий стіл адвокатів, на якому було обговорено кілька важливих питань, що стосуються майбутнього адвокатури, її історії та подальшого розвитку.

Новини університету На Факультеті адвокатури відкрили Музей історії адвокатури Одещини