Презентація програми NUOUA Guide і віртуального асистента MILANA

e-mail Друк

2017 10 12a-1

23 жовтня в актовому залі Національного університету «Одеська юридична академія» за підтримки мережі интернет-магазинів«Moyo.ua»  відбудеться довгоочікувана презентація мобільного додатка NUOUA Guide, створеного співробітниками IT-лабораторії апарату президента університету. Безкоштовний багатофункціональний мобільний додаток покликаний  полегшити процес навчання студентів, а також спростити доступ до найпопулярніших  розділів сайту НУ «ОЮА» з мобільного телефону.

В рамках заходу буде представлений віртуальний асистент з юридичного навчання, який був створений під авторством доцента кафедри морського та митного права Д. А. Іванова. Під час презентації розробники більш детально розкажуть про технологічні новинки нашого університету і про те, як ними користуватися.

Приходь і дізнайся першим про нові технології НУ «ОЮА»!